01 December 2021 - Wednesday

YAPAY ZEKANIN DİJİTAL DÖNÜŞÜM SÜREÇLERİNE ETKİSİ WEBINARI

Online
YAPAY ZEKANIN DİJİTAL DÖNÜŞÜM SÜREÇLERİNE ETKİSİ WEBINARI

Event Details

Yapay Zeka (AI) insan bilişine alternatif olacak şekilde bilgisayar sistemlerinin geliştirilmesidir. Günümüzde Yapay Zeka, Dijital Dönüşüm süreçlerinin yürütülmesinde pek çok şirkette aktif olarak kullanılmaktadır.

Siz de değişen teknolojinin bir parçası olmak ve iş dünyasında bir adım öne geçmek istiyorsanız hemen öğrenmeye başlayın.

‘Yapay Zekanın Dijital Dönüşüme Etkisi’ webinarında alanında başarılı eğitmenimiz Doğu Sırt sizlerle birlikte olacak, hemen katılmak için başvurun!

01 December 2021 Wednesday 20:00

01 December 2021 Wednesday 21:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Ecodation
Ecodation Questions For Organizer?

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark alanında yer alan Ecodation: Öğrencilerin kurduğu hayallere ulaşmış başarılı eğitmen kadrosu, staj imkanı, teknopark adresli prestijli sertifika ve canlı eğitim imkanı ile öğrencilere başarılı kariyer hedefi sunuyor. 76K öğrenciye kaliteli eğitim ulaştıran şirket, pandemi sürecinde de eğitim sunmuştur. #evdekalkendinigeliştir mottosuyla her noktadan öğrencilere ulaşıyor ve başarılı bir şekilde kariyer hayatına uğurluyor. Yapay Zeka, Java, JavaScript, Python, Mobil Kodlama, IOS Kodlama, ERP Danışmanlığı, SAP ERP Finans ve Muhasebe, SAP ERP Lojistik, Proje Yönetimi Uzmanlığı, C#, Siber Güvenlik, Dijital Pazarlama, Wordpress & E – Ticaret, İş Analistliği Veri Tabanı Modelleme ve SQL, Veri Madenciliği üzerine eğitim programlarımız bulunmaktadır.

Comments