27 October 2021 - Wednesday

Nefes ve Meditasyon

Online
240.00 TRY
Nefes ve Meditasyon

Event Details

Fazla söze gerek yok. Nefes...

Nefes ve meditasyon ile beden, zihin ve ruhunu dengeleyip, sevgi ve aşkın yüksek titreşimleriyle, zaten sende olan şifa enerjini yükselt.

---

* Nefes teknikleri

* Doğal nefes

* Nefes terapisi

* Meditasyon

---

* 240 TL ücret 4 haftalık katılım içindir ve sürekli devam eden bir etkinlik olduğundan satın aldığınız haftadan itibaren 4 hafta katılma hakkınız bulunmaktadır.

---

27 October 2021 Wednesday 20:20

17 November 2021 Wednesday 21:20


Online Event - zoom

Event Promoter

Nefes Mandala Yaşam
Nefes Mandala Yaşam Questions For Organizer?

Anne, öğretmen, gelişim psikolojisi uzmanı, nefes eğitmeni, mandala eğitmeni, Points of You Practitioner, yaşam koçu, öğrenci koçu, ThetaHealing uygulalyıcısı, daimî öğrenci ve daha bir sürü şey. Hoplamayı, zıplamayı, dans etmeyi, resim yapmayı, mandala yapmayı, oyun oynamayı, bir şeyler öğrenmeyi ve onu hemen denemeyi, bir müziğin içinde kaybolmayı, denizi, gökyüzünü, mevsimlerden en çok yazı, çocukları, masalları severim, küçük çocukların ve bebeklerin kahkahası beni benden alır, canıma can katar, hücrelerimi şifalandırır. 2007 yılından beri, özellikle son 6 yıldır, atölye çalışmaları, mandala eğitimleri, nefes, meditasyon, enerji çalışmaları, Points of You koçluğu ve grup oyunları, Theta Healing seansları gibi çalışmalarla daha aktif bir şekilde profesyonel olarak, insanlara kişisel dönüşüm yolculuklarında yol arkadaşlığı ve kolaylaştırıcılık yapıyorum. Sizinle harika etkinliklerde buluşmayı, tanışmayı çok isterim, görüşmek üzere. Sevgimle…

Comments