17 October 2021 - Sunday

Z Fest

İstanbul
Z Fest

Event Details

- Life Park’ta gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.

- Etkinlik girişinde aşı kartı ve PCR testi yanında Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması da yapılır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekana gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodu alması gerekmektedir. Aşı kartı veya negatif PCR testi ibraz edilse dahi “HES Kodu sorgula” bölümünden “riskli değildir’’ sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir.

- Misafirlerimiz etkinliğe gelmeden önce HES (Hayat Eve Sığar) uygulamalarının güncel olduğundan, HES Kod Ayarları bölümünün altında bulunan Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarının paylaşıma açık olduğundan emin olmalıdır.

- HES uygulaması üzerinden misafirlerimiz tarafından aşı kartı gösterilmesi veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren, Covid-19 geçirmiş kişiler ise izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile festival alanına girebilecektir. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.

-Katılımcılar festival alanının girişine kurulacak PCR test noktalarından testini yaptırıp (bir saat içinde sonuçlar çıkmaktadır)negatif test sonucuyla alana giriş yapabilirler.

- Etkinlik kapı açılış saati 14:00’dır. 

- Festival alanına girecek herkes, yaş alt-üst sınırı olmaksızın bilete tabidir.

- 18 yaş sınırı yoktur.

- Kimliği/Ehliyeti/Pasaportu yanında olmayan bilet sahipleri etkinlik alanına alınmayacaktır.

- Festival alanına girişlerde çanta ve üst kontrolü yapılacaktır.

- Etkinlik alanına yiyecek ve içecek almak yasaktır.

- Festival alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası), ve selfie çubuğu ile girilmesine izin verilmemektedir.

- Yanıcı ve/veya patlayıcı sıvı veya gaz maddeler, biber gazı festival alanına kesinlikle alınmayacaktır.

- Festival bilekliklerinin daima bilekte olması şarttır. Bilekliğinizi festival boyunca hiçbir koşulda çıkarmayınız. Biletinizi kaybetmeyiniz.

- Bir bilet; bilet kesiminde takılacak bileklik ile birlikte, sahibine organizatör tarafından belirlenmiş saatler arasında festival alanına giriş hakkı verir. Bilet ve/veya bilekliğin kaybolması, bilekliğin bilekten herhangi bir şekilde çıkarılması, giriş hakkının kaybına yol açar. Bilet ve/veya bileklik kaybından Organizatör sorumlu değildir.

- Festival alanına sadece kapalı sigara paketleriyle giriş yapılabilir. Açılmış paketler içeri alınmayacaktır.

- Festival alanını terk eden misafirlerimiz, festival alanına tekrar alınmayacaktır.

- Organizatör etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Organizatör etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

- Etkinliğe katılan kişilerin video çekimlerinin online yayın platformlarında kullanım hakkı organizatör firmaya ait olup katılımcı etkinliğe katılmak suretiyle bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

- Festival alanına geliş ve dönüşler için kullanılacak shuttle saat ve lokasyonları etkinliğin gerçekleşeceği hafta sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

- Festival line-up etkinliğin sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

17 October 2021 Sunday 14:00

17 October 2021 Sunday 23:55


LifePark, Mehmet Akif Ersoy Tabiat Parkı, Bahçeköy, Sarıyer, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Z Fest
Z Fest Questions For Organizer?

Bu yıl ilki düzenlenen "Z Fest"te Z kuşağının popüler sanatçılarları sizlerle beraber sahnede. -Murda -Summer Cem -Şanışer&Sokrat ST -İstanbul Trip (NO.1, Heja, Xir, Şam, Ashoo, Maestro) Ve sürpriz isimler sizlerle birlikte.

Comments