14 August 2021 - Saturday

The Gardens of Babylon in Istanbul / Postponed

İstanbul
The Gardens of Babylon in Istanbul / Postponed

Event Details

Generic Music organizasyonuyla, 14-15 Ağustos tarihlerinde İstanbul Lifepark'ta gerçekleştirilecek The Gardens Of Babylon etkinliği, daha güzel günlerde bir araya gelmek üzere ertelenmiştir.

WhoMadeWho & Sainte Vie müzikleriyle ruhları şifalandıracak yeni etkinlikte elde edilecek gelirle ülkemizdeki yangından zarar görmüş ailelere yardım edilecektir.

The Gardens Of Babylon etkinliğine almış olduğunuz bilet, 14 Ağustos'taki "Generic Music w/ WhoMadeWho & Sainte Vie" etkinliği için geçerli olacaktır. Biletinizi iade etmek istediğiniz takdirde 5 iş günü içerisinde iade talebi oluşturmalısınız. 5 iş günü içerisinde iade talebi oluşturulmamış biletler güncel etkinlik için geçerliliğini sürdürecektir.

İade Talebi Oluşturma Adımları:

1) Bilet alırken girmiş olduğunuz mail adresiniz ile Biletino.com'a üye girişi yapın.

2) Üye olmadıysanız bilet aldığınız mail adresi ile üyeliğinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

3) Giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta olan isminizin üzerine tıkladığınızda, açılan menüdeki Biletlerim sekmesine tıklayın.

4) İadesini gerçekleştirmek istediğiniz etkinliğe ait biletinizin hemen altında bulunan "İade Talebi" butonuna tıkladığınızda iade nedeninizi belirterek talebinizi oluşturabilirsiniz.

Not: İade süreciniz başlatıldığında mail olarak bilgilendirme alacaksınız ve sürecinizi yine Biletlerim sekmesinden takip edebilirsiniz.

14 August 2021 Saturday 15:00


15 August 2021 Sunday 15:00

15 August 2021 Sunday 23:55


LifePark, Mehmet Akif Ersoy Tabiat Parkı, Bahçeköy, Sarıyer, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments