11 March 2021 - Thursday

İş Hayatında Duygusal Zeka

Online
İş Hayatında Duygusal Zeka

Event Details

Ücretsiz Zom Semineri

Eğitmen: Elif Gökçek

Duygusal Zeka iş hayatında bireylere, duygularının farkında olmayı, duygularını yönetebilmeyi, içlerindeki gizil enerjiyi kullanarak güçlü olmayı, kişilerarası ilişkilerinde anlayışlı olmayı ve karşısındaki insanları anlamayı öğreterek uzun süreli başarının ve mutluluğun anahtarını verebilmektedir.

Seminerimizde , Duygusal zekanın önemini konuşacağız. 

Potansiyelim Hakkında:

2011 yılında sadece online sınıf eğitimleri vermek için kurulduk.  Geçtiğimiz 10 yılda, 20.000 saatin üzerinde uzaktan eğitim ve seminer ile, çeyrek milyondan fazla özgün katılımcıya nitelikli eğitim ve seminer sunduk. Paylaşım ekonomisi ve pazaryeri mantığı ile çalıştığımız için hep yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

Bugün 100e yakın eğitmenimiz ve 10 yıllık online eğitim deneyimimiz sayesinde, eğitim içeriği, süreç şeffaflığı, uygulama şekli, verimlilik ve sürdürülebilirlik gibi konularda yetkiniz. Bu yetkinliğimizi görebilmeniz, eğitim içeriklerimizi incelemeniz ve varsa sorularınızı eğitmenlerimize sormanız için, çok sayıda ücretsiz seminer yapıyoruz. Seminerlerimiz yanında yüzlerce farklı eğitimi de Potansiyelim bünyesinde bulabilirsiniz. Portalımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Ücretsiz Seminerlerimiz Hakkında:

Ücretsiz seminerlerimizi 1.000 Kişilik Zoom Ana Seminer Salonumuzda Yapmaktayız.  

Sesli ve görüntülü olarak ya da sadece dinleyici olarak seminerimize katılabilirsiniz. 

Zoom giriş bilgileri, emailinize ve telefonunuza WhatsApp ile gönderilecektir.

Etkinliği Potansiyelim'de incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. ZOOM  Giriş bilgileri: 

https://zoom.us/my/potansiyelim.com

ID: 850 500 2000 (Şifresiz)

11 March 2021 Thursday 21:00

11 March 2021 Thursday 22:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Potansiyelim

2011 yılında kurulan, Ülkemizin ilk Online Eğitim Pazaryeriyiz Yüzlerce farklı eğitimi kaliteli bir şekilde uygun fiyatlar ile veriyoruz.