21 December 2020 - Monday

Profesyonel Koçluk Programı

Online
Profesyonel Koçluk Programı

Event Details

Profesyonlel Koçluk Programı

Eğitmen: Süleyman Akay

Koçluk 2013 Yılında Resmi gazetede yayımlanarak meslek olarak belirlenmiştir. Artık Koçluğun sınavı var ve, alacağınız onaylı olduğunu düşündüğünüz sertifikaların hiç br geçerliliği yoktur. 

Şayet akredite bir koç olmak istiyorsanız ve bu akreditasyonunuzun resmi makamlarca da tanınır olmasını istiyorsanız, bunun tek yolu var. Koçluğu bilmek ve Koçluk yapmak. Hem yazılı hem uygulamalı sınav yapıldığından, bu ikisini de bilmezseniz, akredite koç olamazsınız.

Gerek Akreditasyn, gerekse uzmanlık için  ihtiyacınız olan şey eğitim değil. Ülkemizde Koçluk eğtimi alan kişi sayısı 200.000den fazla, koçluk yapabilen kişi sayısı yüzde biri bile değil. Hal böyle olunca alacağınız eğitimde önemli olan şey uygulama haline geliyor. 

Koçluk bilinçaltı ile yapılan hipnotik bir süreçtir. Aynı araba kullanmak gibi, dans etmek gibi, müzik aleti çalmak gibi, çok sayıda pratik ile Koç olabilirsiniz. Biz bu eğitimimizde 10 hafta boyunca haftada 3 gün butik sınıfta uygulama yaparak öğreneceğiz. Hatta bu eğitim bittikten sonra ikinci bir on hafta daha girmek isteyeceksiniz. İkinci girişinizde de sizden her hangi bir ücret almayacağız. Şayet tek sefer yeterli derseniz. 1.000TL indirim ile bu eğitimi 2.000 liraya satın alabilirsiniz. 

Koçluğu gerçekten öğrenmek, uzmanlaşmak ve messlek haline getirmek istiyorsanız.120 saat uygulama yapılan bu eğitimi sakın kaçırmayın. 10 yıldır kesintisiz verdiğim bu program bir eğitim değil, uzmanlık programı. Kendiniz için bir yatırım yapacaksanız, Profesyonel Koçluk Programı en güzel yatırım olacaktır. 

Potansiyelim Hakkında:

2011 yılında sadece online sınıf eğitimleri vermek için kurulduk.  Geçtiğimiz 10 yılda, 20.000 saatin üzerinde uzaktan eğitim ve seminer ile, Çeyrek milyondan fazla özgün katılımcıya nitelkli eğitim ve seminer sunduk  Paylaşım ekonomisi ve pazaryeri mantığı ile çalıştığımız için hep yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

Bugün Yüze yakın eğitmenimiz ve 10 yıllık online eğitim deneyimimiz sayesinde, eğitim içeriği, süreç şeffaflığı, uygulama şekli, verimliliği ve sürdürülebilirliği gibi konularda oldukça yetkiniz. Koşuluz telafi imkanı, ön kayıt indirimi gibi, sektörde dengeleri değiştiren imnalar sunuyoruz. Bunları görebilmeniz, eğitim içeriklerimizi incelemeniz ve varsa sorularınızı eğitenlerimize sormanız için, çok sayıda ücretsiz seminer yapıyoruz. Seminerlerimiz yanında yüzlerce farklı eğitimi de Potansiyelim bünyesinde bulabilirsiniz. Portalımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Süreç Hakkında:

Eğitimimizi zoom uygulaması ile en fazla 12 kişilik butik sınfıta yapacağız. 

Kaçırdığınız kısımlar için koşulsuz telafi imakanımız bulunmaktadır. 

Etkinliği Potansiyelim'de incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

21 December 2020 Monday 22:00

21 December 2020 Monday 23:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Potansiyelim Questions For Organizer?

2011 yılında kurulan, Ülkemizin ilk Online Eğitim Pazaryeriyiz Yüzlerce farklı eğitimi kaliteli bir şekilde uygun fiyatlar ile veriyoruz.

Comments