,
02 May 2020 - Saturday

Beyhan Budak ile Kaygı Yönetimi Etkinlikleri

Online
Beyhan Budak ile Kaygı Yönetimi Etkinlikleri

Event Details

Sağlıklı kaygı, hayatta karşımıza çıkan tehlikelere karşı önlem almamızı sağlayan fiziksel ve zihinsel bir alarm gibidir. Ancak bazı durumlarda kaygının seviyesi çok artar ve sağlıklı kaygı sağlıksız kaygıya dönüşür. Sağlıksız kaygı yaşayan kişiler, kendilerini, gergin, huzursuz ve her an kötü bir şey olacak beklentisi içinde bulabilir. Böyle zamanlarda, günlük rutinleri yapabilmek ve hayattan keyif almak zorlaşabilir. Kaygıyı tamamen ortadan kaldırmak mümkün değil ancak sağlıksız kaygıyı yöneterek daha az kaygılı hissetmek mümkün.

Kaygı Yönetimi Teknikleri atölyesinde aşağıdaki başlıklar işlenecek, sonrasında etkinlik öncesinde katılımcılardan gelen sorular cevaplanacaktır.

  • Kaygının kökenlerini ve doğasını anlamak
  • Kaygıyı besleyen yaşamsal faktörler
  • Kaygının gizli sebepleri ve bize verdiği mesajlar
  • Kaygı ile mücadelede yanlış yöntemler
  • Kaygı yönetmek için etkili yöntemler
  • Sağlıklı kaygı için yaşamsal beceriler

Online olarak gerçekleştirilecek atölyede ilk 90 dk yukarıdaki konular işlenecek kalan 60 dk'da ise katılımcılardan alınan soruların bir kısmı cevaplanacaktır. Etkinlik esnasında akışın bozulmaması ve adil zaman dağılımı için sorular, sorusu olan katılımcılardan mail yoluyla alınacaktır.

Önemli Not: Etkinliğe kayıt yaptırdıktan sonra, fenomenpsikoloji@gmail.com mail adresine Ad-Soyad, kayıt yaptırdığınız atölye adı ve telefon numaranızı içeren bir mail göndermeniz gerekmektedir. Size etkinlik katılım bilgilerini göndermemiz için bu bilgiler kesinlikle gereklidir.

Klinik Psikolog Beyhan Budak Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında Gazi Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ve İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanlarında yüksek lisans yapmıştır. Kendine yardım ve popüler psikoloji konularında videolar yayınladığı YouTube kanalı yaklaşık 900 bin kişi tarafından takip edilmektedir. Kendine İyi Davran Güzel İnsan ve Senin Suçun Değil-Geçmişin Yüklerinden Kurtulma Rehberi kitaplarının yazarıdır. Kurucusu olduğu Fenomen Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerinde psikoterapi ve eğitim hizmetlerine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

02 May 2020 Saturday 21:00

02 May 2020 Saturday 23:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Fenomen Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Questions For Organizer?

Fenomen Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi 2012 yılından bu yana Ankara Çankaya'da hizmet vermektedir. Hizmet alanları, psikoterapi, eğitim, psikolojik testler ve kurumsal danışmanlıktır. Web: www.fenomenpsikoloji.com

Comments