29 March 2020 - Sunday

E-Ticaret Bulusmalari Topluluk Yemegi-E-commerce Meetups Community Launch

İstanbul
E-Ticaret Bulusmalari Topluluk Yemegi-E-commerce Meetups Community Launch

Event Details

İsteğimiz hem tanışalım,hem yiyelim,içelim,hem de Öğrenelim.

TGroup Kiev Talinn,Hongkong Shenzhen ve Los Angeles'da yerlesik The Next Generation (Gelecek Nesil)Inovasyon,Blockchain ve E-ticaret ajansidir.TGroup Estonia e-residency programi icinde olup dunyanin en onemli egitim merkezlerinde essiz egitimler duzenler.

Global ve local marketde e-ticaret ,e-ihracat ile ilgili bir çok konuya deginip beyin fırtınası yapabileceğimiz e-ticaret sektöründe çalışanlar veya çalışmak isteyenler için önemli bir yemekli e-ticaret girişim network toplantısı.

Bu toplantımıza Türkiye'de yaşayan,eticaret veya tedarik sistemleri ile ilgili diğer ülke vatandaşı arkadaşlarımızı da bekliyerek Türkiye' de global bir eticaret network ortamı oluşturmak için uğraşıyoruz.Toplantı başkanımız Dr.Bilhan Karabulut (Dr.Bill) İngilizce,Rusça ve Çince konuşabiliyor.

Doğru e-ticaret ve e-ihracat nedir,nasıl yapılır,tedarik zinciri sorunlarını nasıl çözebiliriz,ürünlerimizi global market de nasıl satabiliriz,e-ticaretde inovasyon ve blockchain gibi e-ticaret sektörü ile ilgili bir çok önemli konuya değineceğiz.

Bu konular üzerinde beyin fırtınası yaparken hem eğleneceğiz hem de Marangozhane'nin lezzetli yemeklerini ve nefis içecklerini tatma imkanı bulacağız.

Bizler TGroup olarak ürünlerinizi Ukrayna e-ticaret sektöründe nasıl satabileceğinizi,nasıl ödemelerinizi tahsil edebileceğinizin yolunu sizlere göstermek de toplantımızın hedefleri arasında.

Yemekli e-ticaret buluşmalarımızın başkanı The Next Generation TGroup İnovasyon & Blockchain &E-ticaret ajansımızın kurucusu,California üniversitesinde yenilenebilir enerji sistemleri üzerinde doktorasını tamamlamış , ve şu anda University of Kiev IT Step 'de çalışan Doktor Öğretim Üyesi Dr.Bilhan Karabulut (Dr.Bill).Kendisi yenilenebilir enerji,yapay zeka ve eticaret alanlarinda inovasyon ve blockchain ayrica da sonik ve uktrasonik ses teknolojileri uzerine akademik arastirmalar yapmaktadir.

Dr.Bilhan Karabulut ayrıca Estonia -e-residency programı içinde'de bulunan TGroup firmamızın katılımcılarımıza Avrupa Birliği içinde nasıl iş yapabilceğinizi de anlatacak.

Tum sorulariniz icin support@torgovaya.com.ua veya info@ticaretgroup.com +908503030353 Caroline Hanim

Diğer Bilgiler:

TGroup web sitesi: http://tgroup.world

TGroup Ukrayna E-ticaret Sitesi: https://torgovaya.com.ua

TGroup Turkiye E-ticaret Sitesi: https://ticaretgroup.com

English:

Let's meet, eat, drink and Learn.!

TGroup is the Next Generation Innovation & Blockchain & E-commerce agency in Kiev,Talinn,Hongkong,Shenzhen and Los Angeles .Also TGroup is in Estonia e-residency.

An important e-commerce enterprise network meeting for those who work or want to work in the e-commerce,We'll discuss many issues related to e-commerce, e-export in the global and Turkish local market.

What is the correct e-commerce and e-export, how to do it, how we can solve the supply chain problems, how we can sell our products in the global market, we will touch on many important issues related to the e-commerce sector such as innovation and blockchain in e-commerce.

While brainstorming on these issues, we will both have fun and have the opportunity to taste the delicious dishes and delicious drinks of the Marangozhane

As TGroup, we'll show you how can sell your products in Ukraine e-commerce market and how you can set up your payments.

Founder of TGroup Dr.Bİlhan Karabulut (Dr.Bill) is the head of our e-commerce meeting. Dr.Bill completed his doctorate on renewable energy systems at the University of California.Dr.Bill is doing research at the university of Kiev IT Step on innovation and blockchain in reneweable energy,innnovation and blockchain in e-commerce and the spnic/ultrasonic voice technologies.Dr.Bill is working on open an Innovation,Blockchain and E-commerce Academy in Kiev.

Dr.Bilhan Karabulut (Dr.Bill) will also tell us, about how you can do business within the European Union and Asia.

This ecommerce event limited to 25 people

 

29 March 2020 Sunday 14:00

29 March 2020 Sunday 18:00


Marangoz Hane Cafe, Yavuz Sultan Selim Mahallesi No 3/1 Balat/Fatih, Fatih, İstanbul


View Map

Event Promoter

TGroup AŞ
TGroup AŞ Questions For Organizer?

TGroup Talinn,Kiev,Hongkong ve Los Angeles'da yerlesik bir e-ticaret,iteknoloji ve ofis çözümleri danismanlik firmasidir. TGroup Türkiye'de TC.İstanbul Rumeli Üniversitesi Bilişim Akademisi ile beraber sertifikalı eğitimler düzenler.Ayrıca sanal ofiis.hazır ofis ve dijital şirket kurulmu gibi önemli projeler yürütür. http://thub.world https://ticaretgroup.com http://torgovaya.com.ua