14 March 2020 - Saturday

ALEXEY UNION / Bunker on the Ground

İstanbul
ALEXEY UNION / Bunker on the Ground

Event Details

Uluslararası  elektronik müzik piyasısında adından sıkça bahsettiren yaptığı prodüksiyonlarını da Solomun gibi dünyaca ünlü dj lerin setlerine sokan Alexey Union, Bunker On The Ground etkinlik serilerinin başlangıcı ile FIRIN' da .

Geceye ayrıca renk katacak olan isimler, sahne duruşları ve yüksek enerjileri ile Suit and Panda ,bir çok uluslararası isme warm-up yapan Ertuğ Karakaş, Tarık Yanardağ ve Ali Cengiz. En seçkin parçalar , melodiler ve dans şovlarının olacağı  bu geceye kendinizi hazırlayın.

---

Alexey Union, who made his productions that are frequently mentioned in the international electronic music market, on the sets of world-famous DJs such as Solomun, is at FIRIN with the beginning of the Bunker On The Ground series of events.

Also the names will support night are Suit and Panda with stage stances and high energies , Ertuğ Karakaş who warm-up many international names, Tarık Yanardağ and Ali Cengiz. Prepare yourself for this night where the most exclusive songs, melodies and dance shows will be.

14 March 2020 Saturday 22:00

15 March 2020 Sunday 05:00


Fırın Istanbul, Maslak Mahallesi, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
BUNKER KADIKOY Questions For Organizer?

B U N K E R | @bunkeristanbul #bunkeristanbul