06 March 2020 - Friday

Prenslerin Öcü

İstanbul
Prenslerin Öcü

Event Details

Sahnedeki teatral performansıyla ve muzip şarkı sözleriyle dikkat çeken Prenslerin Öcü, 6 Mart Cuma akşamı bir kez daha Nayah sahnesinde!
 
Prenslerin Öcü, Mayıs 2016’da ilk single çalışması olan “İyi Edersin” ile müzik kariyerine başladı. Enteresan sözler ve kaliteli müzik çizgisinden yola çıkarak İstanbul’da sahneye çıktı. Ocak 2017’de "Silk Beni" adlı single çalışmasıyla hayran kitlesini geniş ölçekli bir hale getirdi. Youtube kanalları üzerinden gelen yoğun ısrarlara dayanamayan grup, Mart 2017’de “Nazgüller Havalansın” adlı single çalışmasıyla fantastik edebiyat fanlarının da ilgisini çekti. İstanbul’da daha sık sahne almaya ve performansıyla adından söz ettirmeye başladı. 2018’in son çeyreğinde “Müzik Müsameresi” adlı 4 şarkılık Canlı EP'sini yayınladı ve hayranlarından tam not aldı. Kasım 2019’da “Aşk Roketi” teklisini yayınladı. Klipleriyle kendinden sıkça söz ettiren grup, sahne üstü teatral performansıyla rakiplerinden (düşmanlarından) kendini ayrı tutmayı başarıyor. Müziğiyle rakiplerinin kalbine korku ve endişe salan Prenslerin Öcü, "Özgün içerik ve kaliteli müzik" ilkesinden asla vazgeçmeyecektir. Ayrıca grup üyeleri çok yakışıklıdır.
 
Ön grup: Biberon-B
After Party: Kaan Sezyum
 
Kapı Açılış: 20:00
Etkinlik Saati: 22:30

06 March 2020 Friday 20:00

07 March 2020 Saturday 04:00


Nayah, Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sokak, No: 30/A, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Nayah
Nayah Questions For Organizer?

15 yılı aşkın süredir müzikseverlerin, özellikle de reggae tutkunlarının buluşma noktası haline gelen Nayah, alışılan çizgisini Kadıköy'deki yeni evinde alternatif konser ve etkinliklerle genişleterek sürdürüyor.

Comments