,
21 December 2019 - Saturday

Boğaziçi Otomotiv Zirvesi (BOZ)

İstanbul
Boğaziçi Otomotiv Zirvesi (BOZ)

Event Details

BİZ KİMİZ ?
Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO), 1914 yılında Robert College Engineering Society olarak kurulmuş ve 1989’da bugünkü ismine kavuşmuştur. Kulübümüz, 100 yılı aşkın tarihiyle Türkiye’nin en eski ve en köklü öğrenci kariyer kulübü ünvanını elinde tutmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.
OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ NEDİR ?
Otomotiv endüstrisi, motorlu araçları tasarlayan, geliştiren, üreten ve pazarlayan iş sektörüdür. Tüm sanayileşmiş ülkelerde ekonominin lokomotifi olarak kabul edilmektedir. Sektörün ekonomideki sürükleyici-lokomotif etkisinin nedeni, diğer sanayi dalları ve ekonominin diğer sektörleri ile olan çok yakın ilişkisidir. Bu sektördeki değişimler, ekonominin tümünü yakından etkilemektedir . Ülkemizde önümüzdeki 5 yıl içerisinde bu sektörde %50 oranında bir büyüme öngörülüyor.
 BOĞAZİÇİ OTOMOTİV ZİRVESİ
Otomotiv endüstrisinin yeni trendlerini takip ediyor, gelecekte bu devasa sektörün bir parçası olmak istiyor ya da sadece jet hızıyla gelişen bu endüstrinin büyüsüne kapılmış bir izleyiciysen seni BOĞAZİÇİ OTOMOTİV ZİRVESİ’ ne, Boğaziçi Üniversitesi’ nin muhteşem atmosferine davet ediyoruz. Otonom araçlar , 5G teknolojisi , Artificial Intelligence gibi kavramların otomotiv endüstrisiyle ilişkisini alanında yetkin kişilerden dinleyip sorularını sorabileceğin,networking breakler sayesinde üst düzey yöneticilerle birebir sohbet edip kendine staj imkanı yaratabileceğin bu etkinliği sakın kaçırma !

ETKİNLİĞİMİZ SERTİFİKALIDIR !

Duyuru ve güncellemer için Instagram hesabımızı takipte kal !

https://www.instagram.com/bogaziciotomotivzirvesi/?hl=tr

21 December 2019 Saturday 10:00

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, Rumeli Hisarüstü, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

ENSO
ENSO bounenso1914@gmail.com 0212 257 57 73

1914 yılında Robert Kolej Mühendis Mektebi Talebe Cemiyeti (RKMMTC) olarak kurulan ve 1989 yılında bugünkü ismine kavuşan, Türkiye'nin ilk öğrenci kulübü. Türkiye’nin en eski ve en köklü öğrenci kulübü unvanını elinde tutan kulübümüz, bu sene 103. Yılını kutlamanın haklı gurunu ve mutluluğunu yaşamaktadır. 1914 yılından beri üyelerine her zaman sihirli bir ortam sağlayan ailemiz; sizlere sıcacık dostlukları, üniversitede geçirebileceğiniz en verimli ve en eğlenceli zamanları sunuyor! ORGANİZASYONLARIMIZ 2014-2015 ICAMES (International Culturel and Academic Meeting of Engineering Students) P&R Days ~ Kariyer Günleri & Kariyer Fuarı StepS Management Study in Engineering Engineering Days Kişisel Gelişim Seminerleri Staff & Structure IAESTE (International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) "benceBU" Uygulaması