14 September 2019 - Saturday

VELVELE Muaf Kadıköy Sahnesinde

İstanbul
VELVELE Muaf Kadıköy Sahnesinde

Event Details

14 Eylül Cumartesi günü Muaf Kadıköy’de mükemmel ezgileriyle VELVELE sahne alacak. Gece boyunca dans ve müzik ruhumuzu tazeleyecek.

 

Velvele 2008  yılından beri çıktıkları bu yolda Balkanlar’dan Hindistan’a uzanan engin bir denizde yüzmektir çabaları. Bu engin denizde Etnik, Rock, Blues, Funk Pop müzüğini kendi soundları ile harmanlayıp sonsuzluğa bir iz bırakmak içindir çırpınmaları.

 Velvele; bir anlamı kaos, bir anlamı da Türk müziğinde usüllerin daha kalabalık çalınan halidir. Biraz daha detay vermek gerekirse, çalgı hakimiyeti arttıkça usulü tek düzelikten kurtarmak için yapılan çeşitlemedir. Bu çeşitlemeleri ve kaosu en iyi şekilde yansıtan grup Velvele ismiyle bu yola devam etmektedir.

 

kapı açılış: 22:00

Biletler için BİLETİNO ve kapıda

Fiyat: 20 TL

 

 

@nursenadmr

@ufukk412

@safak412

@sedatsenelmusic

@batuhanovali

@serdaravcioglu

@trubaci

@klarnkent

 

 

 

#velveleband #rock #etnikmuzik #blues #funk #funpop #konser #kadıköykonser #kadıköyetkinlik #konser #muafkadıköy #performans #eylül #istanbul #istanbuletkinlik #biletino #sahne

14 September 2019 Saturday 22:00

15 September 2019 Sunday 03:00


Muaf Kadıköy, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Muaf Kadıköy
Muaf Kadıköy Questions For Organizer?

3 yılı aşkın süredir Sanat ve eğlencenin merkezi olan Muaf Kadıköy kaliteli müzik kaliteli zaman sloganıyla konuklarına hizmet vermektedir. Dj Performanslar, Konserler, Lansman Konserleri, Stand-Up Performanslar, Kapalı Grup Etkinlikleri ve en önemlisi kesintisiz eğlence sizlerle.