02 October 2018 - Tuesday

eOfis Analytics Meetup | SEO (Ücretsiz Etkinlik)

İstanbul, Şişli
eOfis Analytics Meetup | SEO (Ücretsiz Etkinlik)

Event Details

// ÜCRETSİZ KAYIT İÇİN : http://bit.ly/analytics-meetup-seo //

Türkiye’nin en çok ilgi gören dijital pazarlama etkinliklerinden biri haline gelen ve 15.’si düzenlenecek olan eOfis Analytics Meetup | SEO etkinliğinde, birbirinden değerli isimlerle büyüme odağında SEO’yu masaya yatıracağız.


eOfis ana sponsorluğunda, ücretsiz olarak gerçekleşecek eOfis Analytics Meetup – SEO etkinliği, kontenjanlarla sınırlı olup, kayıt gerektirmektedir.
--

// Etkinlikte Neler Konuşulacak? //

SEMrus’ta Head of International Partnerships olarak görev alan Fernando Angulo; “Digital Marketing Challenges in Turkey 2018” konusu ile tecrübelerini paylaşırken, Avansas’ın SEO Müdürü ve aynı zamanda Analytics Akademi eğitmenlerinden Mehmet Emre Baş, “E-Ticaret Sitelerinde Yapılan Kritik SEO Hataları” sunumuyla bizlerle olacak. Etkinliğin son sunumunda Cremicro kurucusu ve Growth Hacker Haydar Özkömürcü, “Dönüşüm Odaklı SEO” konulu bir sunum gerçekleştirecek.

--

// Etkinlik Programı //

18:30 – 19:00 Networking
19:00 – 19:40 “Digital Marketing Challenges in Turkey 2018” – Head of International Partnerships – SEMrush | Fernando Angulo
19:40 – 19:50 Ara
19:50 – 20:30 “E-Ticaret Sitelerinde Yapılan Kritik SEO Hataları” – SEO Manager – Avansas | Mehmet Emre Baş
20:30 – 20:40 Ara
20:40 – 21:20 “Dönüşüm Odaklı SEO” – Growth Hacker – Cremicro | Haydar Özkömürcü
21:20 – 21:30 Çekiliş ve Hediye Kazananların Duyurulması

02 October 2018 Tuesday 18:30

02 October 2018 Tuesday 21:30


KWORKS / Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi, Golden Plaza, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Analytics Akademi

Analytics Akademi; Digital Analytics ekseninde, eğitimler düzenleyen Türkiye’nin ilk Digital Analytics Eğitim Akademisi’dir. Akademi, başta Web Analytics (Web Analitiği) olmak üzere; Dönüşüm Optimizasyonu (Conversion Optimization), Kullanıcı Deneyimi ve Kullanılabilirlik (UX/UI), Performans Pazarlaması (Performance Marketing), Google Analytics, Google Tag Manager gibi digital analytics araçlarının kullanımı üzerine bireysel ve kurumsal eğitimler sunar. Türkiye’nin önde gelen markalarında çalışan, her birisi alanında uzman eğitmenlerden oluşan eğitmen kadrosu ve katılımcılarına maksimum faydayı sunmaya yönelik oluşturulan farklı eğitim metodolojisiyle, eğitimler sunan Analytics Akademi’nin düzenlediği eğitimlere katılarak, uzmanlıklarınızı bir adım öteye götürebilirsiniz.