04 March 2017 - Saturday

Chromas Müzik Renklendirir Yeldeğirmeni Konseri

İstanbul
Chromas Müzik Renklendirir Yeldeğirmeni Konseri

Event Details

Çok sesli koro müziğinin Türkiye’deki en iyi temsilcilerinden Chromas, dinleyicilerine çok renkli, çok sesli ve bol kahkahalı konserler vaadediyor. Bu yıl renkleri arasına kattıkları sevilen tiyatrocu Binnur Kaya ile beraber, yoğun prova dönemlerinin ardından yıl boyu izleyicilerine rengarenk bir müzik şöleni sunmaya hazırlar…

İlk kez Chromas ile profesyonel olarak şarkı söyleyen Binnur Kaya, müziğin iyileştirici gücüne inanıyor ve koro ile çalışmaktan çok keyif alıyor.

Renkler anlamına gelen Chromas, çok sesliliği ve tıpkı ekipleri gibi çok renkliliği simgeliyor. Koro, müzikle profesyonel düzeyde ilgilenen farklı meslek gruplarına mensup bireylerden oluşuyor.

04 March 2017 Saturday 20:00

04 March 2017 Saturday 21:30


Yeldeğirmeni Sanat (Notre Dame du Rosaire Kilisesi), İskele Sokak 43/1 Yeldeğirmeni İstanbul, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Chromas Koro Questions For Organizer?

Chromas', 2015 Mart'ta İstanbul'da kuruldu. Repertuvarı geniş bir yelpazeden eserlerden oluşuyor. Koronun temel hedefi söyleyen ve dinleyenlerin her performansı benzersiz yaşamaları! Chromas' was founded in March, 2015, in Istanbul. The repertoire has a wide range of pieces and the aim of the choir is to create performances that are unique for both the listeners and the singers.

Comments