25 November 2016 - Friday

Doğal Bi'Girişim

İstanbul, Fatih
Doğal Bi'Girişim

Event Details

Kadir Has Üniversitesi Girişimci İnovatif Liderler Takımı (GİLT) olarak “Doğal Bi'Girişim ” adlı etkinliğimizle karşınızdayız. 25 Kasım  2016 Cuma günü 12.00 ile 13.30 saatleri arasında Kadir Has Üniversitesi Cibali yerleşkesi Galata Salonunda gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde Türkiye'nin genç  sosyal girişimcilerinden Ata Cengiz ve Yasin Sert’in konuşmalarına ve sosyal girişim hakkında merak ettiğiniz konulara yer verilecektir. Organizasyonumuzun amacı, katılımcılara sosyal girişimcilik konusunda bilgilendirmek, sosyal bilinci aşılamak ve Türkiye'nin önde gelen sosyal girişimcileri ile iletişim kurmanızı sağlamaktır.

"Doğal Bi'Girişim" Resmi Programı:

 

11.30-12.00 Kayıt

12.00-12.40 Yasin Sert (Chapputz)

12.50-13.30 Ata Cengiz (tarlamvar.com)  

 

Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

- Etkinliğe katılım ücretsizdir.

- Etkinlik için kullanılacak hashtag #dogalbigirisim  olarak belirlenmiştir.

Dileyen katılımcılar  karşılığında "Doğal Bi'Girişim" katılım sertifikasına sahip olabilirler. Sertifikalarınızı kayıt masasından temin edebilirsiniz. 

Detaylı bilgi için: "[email protected]

25 November 2016 Friday 12:00

25 November 2016 Friday 13:30


Kadir Has Üniversitesi, Cibali Kampüsü / Cibali Salonu, Fatih, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Girişimci İnovatif Liderler Takımı (GİLT)

Girişimci İnovatif Liderler Takımı, Kadir Has Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 2011 yılından itibaren tanınan resmi bir öğrenci kulübüdür. Kurulduğu ilk yıldan itibaren kendisini geliştirmiş ve diğer üniversitelerde girişimcilik kulübü açılmasında etken olmuştur. Türkiye’deki tüm girişimcilik kulüplerini bir çatı altında toplamak amacıyla kurulan ve bunu gerçekleştiren Girişimci Kulüpler Platformu’na önder ve destek olmuştur. Vizyonumuz -> Öğrenci kulüpleri arasında “İNOVASYON, LİDERLİK VE GİRİŞİMCİLİK” konularında , Üniversite – İş dünyası ile iş birliğini sağlayan en aktif kulüp olmak. Değerlerimiz -> Sorumluluk paylaşımı & Girişimci Ruh Güven & Saygı & Açıklık Misyonumuz -> Üniversite içerisinde düzenlenecek etkinlik ve yarışmalarla öğrencileri girişimciliğe teşvik etmek, sektör tarafından öğrencilere sunulan tüm fırsatların duyurulmasını sağlamak ve Kadir Has Üniversitesi’ni öncü üniversiteler arasına taşımak.