,
19 December 2015 - Saturday

Chromas': Koro & Kuartet Christmas Konseri | St. Esprit Kilisesi

İstanbul
Chromas': Koro & Kuartet Christmas Konseri | St. Esprit Kilisesi

Event Details

Chromas' Koro 2015 Mart'ta İstanbul'da kuruldu. Repertuvarı geniş bir yelpazeden eserlerden oluşuyor ve koronun asıl amacı söyleyen ve dinleyenlerin her performansı benzersiz yaşamaları!

Chromas' Choir was founded in March, 2015, in Istanbul. The repertoire has a wide range of pieces and the aim of the choir is to create performances that are unique for both the listeners and the singers.

Kapı açılış: 20.00

Askıda Bilet nedir?

Paylaşma ve dayanışma örneği olan “askıda” uygulaması, ilk kez İtalya’da “askıda kahve” adı altında başladı. Müşteriler kahve alırken bir kahvenin daha parasını ödeyerek ‘askıya’ asıyor ve böylece bir başkasına kahve ısmarlamış oluyorlardı. Türkiye’de ise bazı fırınlarda “askıda ekmek” adıyla uygulanan bu yardımlaşma yöntemi, ilk kez 2009 yılında Antalya Devlet Tiyatrosu tarafından tiyatro sahnelerine de taşınmıştı.

Şimdi ise Chromas'ın tüm konserlerinde askıya bilet bırakabilir veya askıdan bilet alabilirsiniz! 

* Bu konsere katılmak için yapmanız gereken Biletino.com'a girerek kaydınızı oluşturmaktır. Satın almış olduğunuz e-biletlerinizin kodları SMS ya da e-mail yoluyla size ulaşacaktır. Etkinliğe katılırken Qr kodlu biletinizin çıktısını yanınızda bulundurmayı unutmayınız. Size gelen maildeki bileti telefonunuzdan da göstererek etkinliğe giriş yapabilirsiniz.

Önemli Not: Konser günü kapıda bilet satışı yapılmayacaktır.

www.chromaschoir.com

https://www.facebook.com/chromas.choir19 December 2015 Saturday 20:30

St Esprit Kilisesi, Notre Dame de Sion, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Chromas Koro team@chromaschoir.com

Chromas', 2015 Mart'ta İstanbul'da kuruldu. Repertuvarı geniş bir yelpazeden eserlerden oluşuyor. Koronun temel hedefi söyleyen ve dinleyenlerin her performansı benzersiz yaşamaları! Chromas' was founded in March, 2015, in Istanbul. The repertoire has a wide range of pieces and the aim of the choir is to create performances that are unique for both the listeners and the singers.