12 June 2015 - Friday

Limitsoff presents: CRAZY P - DJ SET

İstanbul, Beyoğlu
Limitsoff presents: CRAZY P - DJ SET

Event Details

Limitsoff presents...
CRAZY P - DJ SET
Aksak
Orkun Bozdemir

Geçtiğimiz 10 yıl içinde Soul, disco, funk ve house müziğin başına gelmiş en harika şey olan Crazy P grubunun kurucusu ve beyni, Chris Todd aka Hot Toddy, altıncı Crazy P albümü yayınlamış olmanın mutluluğunu yaşadığı ve albümün müthiş başarısının keyfini sürdüğü bugünlerde Crazy P'yi temsilen Mentha'nın muhteşem manzaralı kabinine geçiyor.

Chris Todd ve Jim Baron tarafından 1996 yılında hayata geçirilen ve 2002 yılında şu anki halini alan Crazy P, dans müziğine getirdikleri yenilikçi yorumları ve yüksek enerjileri ile eleştirmenler tarafından yeni nesil dans müziğinin en iyi grupları arasında gösteriliyor.

2008 yılında çıkardıkları “Stop Space Return” ile kariyerlerinin zirvesine çıkıp İngiltere başta olmak üzere Avrupa'da tüm festival ve etkinliklere damga vurmaya başladılar. Bu dönemlerde yayınladıkları Remix EP’leri ile de DJ’lerin vazgeçilmez silahları oldular.

2010 yılında When We On ile yine gündeme bomba gibi düşen Crazy P, bu albüm ile iTunes’tan Yılın Dans Albümü, Mixmag tarafından da Yılın Albümü ödüllerine layık görüldü.

Grubunun kurucuları olan Chris Todd’ın Hot Toddy, Jim Baron’un ise Ron Basejam isimleriyle yaptıkları muhteşem remix ve parçalar Crazy P’nin gerçek bir yetenek havuzu olduğunu gözler önüne seriyor.

Dans müziğine damga vuran altı Crazy P albümü, sayısız festivalde liste başı performanslar, DJ'lerin vazgeçilmesi Hot Toddy parçaları ve remixlerinin ardındaki deha olan Chris Todd, defalarca kez geldiği ve her seferinde mühtiş bir ilgiyle karşılandığı İstanbul'da ilk kez bir terasta müzik çalacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Ev sahipliğini Dinamo FM’den Aksak ve FG 93.7'den Orkun Bozdemir'in yapacağı bu çok özel gecenin sınırlı sayıda biletleri Biletino'da.


http://crazyp.co.uk/
http://www.mentha.co

12 June 2015 Friday 22:30

13 June 2015 Saturday 04:00


Mentha, Kamer Hatun Mah. Meşrutiyet Cad. NO: 34 (İngiliz Konsolosluğu'nun yanı / Room Mate Hotel Teras), Taksim, Taksim, Istanbul, Turkey, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Mentha
Mentha

2007 yılında İstiklal Caddesi’nde Restoran & Bar olarak hizmet vermeye başlayan Menhta, 3 sene boyunca bu konumda hizmet verdi. Sonrasında 3 yaz boyunca (2010-2012) Mia Pera Hotel’in terasında faaliyet gösterdi. 2015 yazında yine aynı terasta, Room Mate Hotel (Eski Mia Pera Hotel) ile iş birliğine devam edecek olan Mentha, yenilenen tasarımı ve ekibiyle terasın işletmesini yapacaktır. Bu yaz sezonuna çok daha güçlü bir ekip ile girecek olan Mentha; yenilenen ses sistemi, ekibi, yemek menüsü ve yerli/yabancı dj performanslarıyla 2015 yazına damgasını vurmaya hazırlanıyor.