17 April 2015 - Friday

Serdar Urçar ile Tatlı Bela : Liderlik - Bir Konu Bir Konuk

İstanbul, Ümraniye
 Serdar Urçar ile Tatlı Bela : Liderlik - Bir Konu Bir Konuk

Event Details

Bir Konu Bir Konuk olarak 17 Nisan 2015 tarihinde HP MEMA Bölgesi (Ortadogu, Akdeniz, Afrika) Satış ve Dağıtım Kanallarından Sorumlu Bölge Direktörü Serdar Urçar ile "Tatlı Bela: Liderlik " konusunda söyleşi gerçekleştireceğiz.

Etkinliğimize kayıt yaptırmayan katılımcılarımız güvenlik sebebiyle etkinliğimize alınamayacaktır.

Kayıt için => https://docs.google.com/forms/d/1P6xIDKn1gBTtLWH0MDXa7k3ODrBxTXGF0onhxoJwYE8/viewform


Serdar Urçar; HP Finansal Hizmetler bolumunu kurmak üzere 1997’de HP Türkiye kadrosuna dahil olmuştur. Ardından PSG Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunu üstlenmiş ve bunu Ticaret Kanalları Organizasyon yöneticiliğine atanması izlemiştir. 2002 yılında gerçekleşen Compaq birleşmesinin ardından kendisine PSG Türkiye Ülke Müdürlüğü görevi verilmiştir. 2007 yılında PSG’nin Ortadoğu Genel Müdürü unvanıyla HP kariyerine devam etmek üzere Dubai’ye yerleşmiştir. Eylül 2008’de HP Türkiye’nin Genel Müdürü olarak görev yapmıştır. 2013 yılın buyana HP MEMA bölgesi (Ortadogu, Akdeniz, Afrika) Satış ve Dağıtım Kanallarından Sorumlu Bölge Direktörü olarak görev yapmaktadır.
Marmara Üniversitesi İşletme Yönetimi lisans eğitimini tamamlayan Urçar, aynı üniversitenin Jeanne Monnet Enstitüsü’nde Avrupa Politikası ve Ekonomisi konusunda da master derecesine sahiptir. Kariyerine Arthur Andersen’de denetçi olarak başlayan Serdar Urçar, uluslararası enformasyon teknolojisi dağıtıcı şirketi olan Karma Bilgisayar’da çalışmış, ardından kariyerine bir internet servis sağlayıcısı olan Superonline’da devam etmiştir. Superonline’da İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapmış ve Türkiye’deki ilk e-ticaret projelerinden birini başlatan kişi olmuştur.
Serdar Urçar, aynı zamanda yöneticilik eğitiminin bir parçası olarak 2005 yılında INSEAD’ın Genç Yöneticiler Programı’nda yer almıştır.
Evli, iki kız çocuk sahibi ve sıkı bir Fenerbahçe hayranıdır. Futbolun dışında snowboard ve son zamanlarda golfle ilgilenen Serdar’ın spor dışındaki hobileri arasında tiyatro, kısa film ve amatör oyunculuğu saymak mümkündür. 

Etkinliğe katılım için kayıt zorunludur. Kayıt için =>
https://docs.google.com/forms/d/1P6xIDKn1gBTtLWH0MDXa7k3ODrBxTXGF0onhxoJwYE8/viewform

www.facebook.com/birkonukonuk
www.twitter.com/birkonukonuk
www.instagram.com/birkonubirkonuk

#BirKonuBirKonuk

17 April 2015 Friday 18:00

17 April 2015 Friday 20:00


HP Türkiye Genel Müdürlük, Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi, No:4 Kat:7, 3476, İstanbul, Ümraniye, İstanbul


View Map

Event Promoter