28 March 2015 - Saturday

Dr. Pınar Sarıyıldız ile “İçinizdeki Doktoru Uyandırın” Atölye Çalışması

İstanbul, Kadıköy
Dr. Pınar Sarıyıldız ile “İçinizdeki Doktoru Uyandırın” Atölye Çalışması

Event Details

Dr. Pınar Sarıyıldız ile “İçinizdeki Doktoru Uyandırın” Atölye Çalışması 28 Mart 2015 Cumartesi

Saat: 10:00-17:00

İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Pınar Sarıyıldız'ın BİZZ ile çalışmaya başladığını sizlere memnuniyetle duyuruyoruz.

Uzm. Dr. Pınar Sarıyıldız ile İçinizdeki Doktoru Uyandırın!.. 

(Bir İç Hastalıkları Uzmanı’nın gözünden sağlığa farklı yaklaşım)


• Madde beden ve duyu organlarımız ile dış dünya nasıl algılanıyor? Dünyanın gerçek algısı aslında neye benziyor? Tek tek 5 duyu organımızın üzerinden geçeceğiz ve konuyu irdeleyeceğiz.

• Enerji bedeni ne demek? Çakralarımız nelerdir ve nerededirler? Özellikleri nelerdir? Küçük pratik alıştırmalar ile bunları keşfedeceğiz.

• Zihin-Ego nedir? Beden-Zihin Bağlantısı var mı? Bu bağlantıyı etkin bir şekilde hayatımızın içinde nasıl kullanabiliriz? Nörotransmitterler nelerdir? Duygulanım durumları nasıl ortaya çıkıyor? Çocuklukta karar verdiğimiz düşünsel kalıplar nasıl hayatımızı üzerinde etkili? Toplum Bilincinin buradaki etkisi nelerdir? Beyin Dalgaları nelerdir? Beden Titreşim frekansı ne demek? Çekim Yasası ve beden frenkansı beraber nasıl çalışıyor? Kader var mı? 
Konuların üzerinden geçip egsersizler ile farkındalık yaratacağız.

• Ruh nedir? Gerçekten bir ruhumuz var mı? Bunun ile ilgili bilim adamlarının yaptığı çalışmalar ve Kuantum Fizikten bahsedeceğiz. Çift Yarık deneyi, evrende bilginin paylaşım prensiplerini gözden geçireceğiz.

• Optimum sağlık ne demek? Ruh-Beden-Zihin birlikteliğini hayatımızda nasıl etkili bir şekilde kullanabiliriz? Sağlığa Holistik Yaklaşımdan bahsedeceğiz.

• Hastalık ne demek? Neden hasta oluyoruz? Bilinçaltı düşünce kalıplarının bu konudaki rolleri nelerdir? Kanser, Otoimmun Hastalıklar, Mide-Barsak Hastalıkları, Kronik Başağrıları, Fibromiyalji, Artrit, Diyabet, Hipertansiyon, Kalp Hastalıklarının tıbbi-enerji bedeni-düşünsel kalıplar ile gelişen mekanizmaları, Modern tedavi yaklaşımları, check-up, ilaç tedavileri hakkında konuşacağız.

• Yemek, Sigara, Alkol, uyuşturucu gibi bağımlılıkların temelinde neler var? Ne yapabiliriz?

• İçinizdeki doktor/şifacı’yı uyandırmak için neler yapabiliriz? Bu konu ile ilgili hızlı ve yavaş çözümlerden bahsedeceğiz. İçsel şifacımız ile bağlantı kurmamızı sağlayan meditasyon ile çalışmayı bitireceğiz.


LÜTFEN KAYIT YAPTIRINIZ.

Tel: 0216 3681450 Gsm: 0532 3522545

Dr. Pınar Sarıyıldız ile Bireysel Seans için lütfen randevu alınız.

28 March 2015 Saturday 10:00

28 March 2015 Saturday 17:00


BİZZ KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ, BİZZ KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ Bağdat Cad. Noter Sk. Biçener Apt. No:19 K:5 D:16 Şaşkınbakkal - Kadıköy/İstanbul 0216 3681450 - 0532 3522545, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

BİZZ KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ
BİZZ KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ

BİZZ Kişisel Gelişim Merkezi'nde, kişisel gelişim eğitim programları, bireysel çalışmalar, özel terapiler ve uluslararası sertifika programlarının yanı sıra kurumsal eğitimlerle de hizmet veren Arzu Üstünberk, ekibi içinde yer alan, alanında ekol isimlerden oluşan profosyonel eğitmen kadrosu ile İstanbul dışında İzmir - Ankara - Bodrum ve KKTC'de de dönemsel olarak eğitim programları, fuar ve kamp programları düzenlemektedir.