22 June 2024 - Saturday

EXTIMA SHOWCASE: ZAFER ATABEY, MEHMET OZBEK, SIRMELO

Ankara, Çankaya
EXTIMA SHOWCASE: ZAFER ATABEY, MEHMET OZBEK, SIRMELO

Event Details

22 Haziran cumartesi gecesi, kurulduğu günden itibaren yayımladıkları özgün ve başarılı prodüksiyonlarla dünyanın sayılı plak şirketlerinden biri haline gelen Extima Records’un kurucularından Zafer Atabey ve Mehmet Özbek ile techno’nun derinliklerine inebileceğiniz unutulmaz bir showcase sunumu Kite kabininde sizlerle!

Bu ikiliye SIRMELO eşlik ediyor.

KURALLAR


* 18 yaş sınırı vardır.
* Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması ve istendiğinde ibraz etmeleri gerekmektedir.
* Etkinlik girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız. Yoğunluktan etkilenmemek adına erken gelmenizi öneririz.
* Organizatör ve mekan yetkilileri uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek kaydıyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Ücret iade bildirimleri ilk iş günü gerçekleştirilir.
* Organizatör bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
* Organizatör etkinlik programında, mekanında ve tarihinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
* Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanından çıkarma hakkına sahiptir.

* Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.
* Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Profesyonel kayıt cihazları alana alınmayacaktır. Selfie ve GoPro çubukları ile etkinlik alanına girilmesine izin verilmeyecektir.
* Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
* Katılımcı, etkinlikte yapılan genel görüntü, kayıt ve canlı yayın çalışmaları dahilinde kendi görüntüsünün kayıt altına alınmasına izin verir ve ilgili organizatörün bu kayıtları serbestçe kullanma yetkisi olduğunu kabul eder.
* Etkinlik alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.
* Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.
* Etkinliğe katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde mekandan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.

22 June 2024 Saturday 00:00

23 June 2024 Sunday 05:00


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara

Sonance Festival so nice Festival