31 May 2024 - Friday

Turker @ backyard secrets

Ankara, Çankaya
Turker @ backyard secrets

Event Details

Turker, müziğini İstanbul’un kültürel zenginliği ile beslemiş bir prodüktör & Liveact. Akustik tınılar ve modern frekansların bütünleşmesinden meydana gelen müziği dinleyicileri ritmik bir yolculuğa çıkarmaya davet ediyor. Balkanlardan Anadolu’ya geniş bir coğrafyanın müzikal mirasından beslenen Turker, elektronik müzik yapma biçimiyle kendi özgün hikayesini anlatıyor.
Turker, 2017 yılına kadar prodüksiyon ve DJ performanslar ile devam eden müzikal yolculuğunu yeni bir ifade alanı olan Live performanslarla zenginleştirdi. Live projesinde farklı akustik enstrümanları kendine has biçimde yorumlayarak, müziğin sınırsızlığının bir temsilini bu livesetlerde sahneye taşımaya çalıştı. Tamamen kendi şarkılarından, remixlerinden ve editlerinden oluşan bu canlı performansında; synth ve vokallerini; hislerin ve farklı kültürlerden gelen esintilerin buluştuğu bir birikimle sunuyor.

Kurallar

- Etkinlik 18 yaş ve üzeridir.

- Girişler güvenliğin insiyatifindedir. Kapı, uygun görülmeyen katılımcıları almama hakkına sahiptir ve kadın-erkek dengesi gözetilecektir.

- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

- Etkinlik alanına yanıcı,patlayıcı,kesici,delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ile girmek yasaktır.

- Avantajlı biletler sınırlı sayıdadır. Avantajlı biletlerin tükenmesinin ardından fiyatlar değişecektir. Organizatör, bilet fiyatlarında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Etkinlik girişinde kimlik kontrolü olacağından kimlik kartlarınızı yanınızda bulundurmanız zorunludur.

- Organizasyon şirketi, uygun görmediği kişileri bilet fiyatını iade ederek mekana almama hakkına sahiptir.

- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

- Organizasyon yetkililer katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara ücret iadesi yapmadan etkinlik alanından uzaklaştırma yetkisine sahiptir.

- Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup, katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

31 May 2024 Friday 23:00

01 June 2024 Saturday 05:00


backyard secrets, Barbaros, Büklüm Caddesi No:71, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
backyard secrets

Ankara'nın elektronik müzik mabedi backyard secrets'a hoş geldiniz! En sevdiğin DJ'lerin sahne aldığı, müziğin ve dansın sınır tanımadığı bir ortamda unutulmaz gecelere hazır mısın? Haftanın Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri, özel kokteyller ve sürprizlerle dolu bir dünyayı keşfetmeye hazır olun! backyard secrets'ta her şey sana özel! Bizi takip et, en güncel gelişmelerden haberdar ol! #backyardsecrets #ankara #elektronikmüzik #gecehayatı