01 June 2024 - Saturday

Seramik Boyama Atölyesi - Pottery Painting Workshop

İstanbul, Beyoğlu
Seramik Boyama Atölyesi - Pottery Painting Workshop

Event Details

Yeni Hobinle tanışmaya ne dersin? Castorea Design'ın sanatçıları**Ofis Voyvoda**'da seramik bardak boyama atölyesi ile sizlerle buluşuyor!

Tarih: 1 Haziran 2024 Cumartesi
Saat: 13.00-15.00
Lokasyon: Ofis Voyvoda/Galata
Fiyat: 650 TL (nakit indirimli fiyat)

İletişim: 0532 368 2339

Detaylar;
Daha önce pişmiş olan el emeği seramik bardaklardan birini seçip bardağı istediğiniz şekilde sırlayacaksınız. Teknik bilgileri öğrenecek, boyadığınız yeni favori kupanızı fırınlandıktan sonra dilediğiniz gibi kullanabilecek, sevdiklerinize kendi el emeğinizle tasarladığınız bardağı hediye edebileceksiniz!
Kullanılacak seramik bardak, boyalar, fırçalar ve diğer gerekli tüm malzemeler tarafımızdan sağlanacaktır. Bardaklarınızı boyarken 1 adet içecek ikramımız olacaktır.
*Bardaklarınız tarafımızdan fırınlanacak ve kullanıma hazır hale getirilecektir. Daha sonra Ofis Voyvoda’ya uğrayıp teslim alabilirsiniz.

**By attending this event, guests consent to the presence of a photographer and videographer, with photos and videos being recorded and possibly posted online afterward.
Bu etkinliğe katılarak, misafirler bir fotoğrafçının ve bir kameramanın bulunacağını kabul eder ve fotoğraf ve video çekimlerinin yapılacağını ve sonrasında çevrimiçi olarak paylaşılabileceğini kabul ederler.

Performers

10

01 June 2024 Saturday 13:00

01 June 2024 Saturday 15:00


Ofis Voyvoda Coworking Space, Bankalar Cad. No:26 Kat:5, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter