24 May 2024 - Friday

Therapy with x Backyard Secrets Outdoor | Joachim Pastor

Ankara, Çankaya
Therapy with x Backyard Secrets Outdoor | Joachim Pastor

Event Details

Önemli Duyuru!!!

"19:00 Öncesi Biletler" sınırlı sayıdadır. Bu bilete sahip olan katılımcılar 19:00'dan önce giriş yapmalıdır. 19:00'dan önce giriş yapmayan bu biletler ücret iadesi yapılmadan geçersiz sayılacaktır!!!


Joachim Pastor, müziğin dünyasını 4 yaşında keşfetti. Versailles Konservatuvarı’nda eğitim aldıktan sonra, birçok müzik grubunda yer aldı ve kendi müziğini üretmeye başladı. Müzik üretiminde hızla ilerlemesi, onu pop ve melodi etkileriyle tanınan eşsiz bir yetenek olarak öne çıkardı.


2014 yılında Hungry Music plak şirketini arkadaşları Worakls ve N’to ile birlikte kurdu. Böylece müziğini tam zihninden geçtiği gibi güçlü vokaller, renkli ritimler ve ince bir gitar dokunuşu sunarak üretiyor. Müzik kariyerinde çok özel işbirliklerle ortaya çıkardığı albümü ile büyük bir adım atmayı başardı.

Yakın zamanda Armada Music ile anlaşma imzalayan Pastor, dünyaca ünlü plak şirketi markasıyla yeni bir müzik hayatına doğru gidiyor. Daft Punk, Sonata Arctica ve Jean-Michel Jarre gibi önemli sanatçıların eserlerinden esinlenen Joachim Pastor’ün melodik elektronika markası, bugünün müzik dünyasında kolayca bulunmayan sofistike bir hava sunuyor. Dour, Tomorrowland, Paleo, Olympia, Solidays, DGTL, Pleinvrees gibi etkinliklerde kendi özgün müziğini sunan Joachim Pastor 25 Mayıs'ta Dogatepe'de elektronik müzik dinleyicileri ile açık havada buluşuyor!

Kurallar

- Festival her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır. 

- Etkinlik 18 yaş ve üzeridir.

- Girişler güvenliğin insiyatifindedir. Kapı, uygun görülmeyen katılımcıları almama hakkına sahiptir ve kadın-erkek dengesi gözetilecektir.

- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

- Etkinlik alanında sigara satışı yapılmayacaktır.

- Etkinlik alanına yanıcı,patlayıcı,kesici,delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ile girmek yasaktır.

- Etkinlik alanına girdikten sonra çıkış hakkı yoktur. Etkinlik alanından ayrılan katılımcılar tekrar alana giriş yapamazlar. 

- Avantajlı biletler sınırlı sayıdadır. Avantajlı biletlerin tükenmesinin ardından fiyatlar değişecektir. Organizatör, bilet fiyatlarında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Etkinlik girişinde kimlik kontrolü olacağından kimlik kartlarınızı yanınızda bulundurmanız zorunludur.

- Organizasyon şirketi, uygun görmediği kişileri bilet fiyatını iade ederek mekana almama hakkına sahiptir.

- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

- Organizasyon yetkililer katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara ücret iadesi yapmadan etkinlik alanından uzaklaştırma yetkisine sahiptir.

- Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup, katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

 

24 May 2024 Friday 16:00

25 May 2024 Saturday 01:00


Doğatepe Bahçe, Alacaatlı, Türkkonut Bulvarı No:41, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
backyard secrets

Ankara'nın elektronik müzik mabedi backyard secrets'a hoş geldiniz! En sevdiğin DJ'lerin sahne aldığı, müziğin ve dansın sınır tanımadığı bir ortamda unutulmaz gecelere hazır mısın? Haftanın Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri, özel kokteyller ve sürprizlerle dolu bir dünyayı keşfetmeye hazır olun! backyard secrets'ta her şey sana özel! Bizi takip et, en güncel gelişmelerden haberdar ol! #backyardsecrets #ankara #elektronikmüzik #gecehayatı