22 December 2023 - Friday

Elif @ backyard secrets

Ankara, Çankaya
Elif @ backyard secrets

Event Details

İstanbul'un kültürel merkezinde doğup büyüyen Türk DJ, yapımcı ve Marginalia plak şirketinin sahibi Elif, dans müziğinin elitleri arasında hak ettiği yerini hızla kazandı. Endüstrinin önde gelen plak şirketlerinden birçoğunda uluslararası olarak yer alan bir dizi parçası, kendi Marginalia damgasını da içeren, Barselona merkezli yetenek, 2019'da sahneye çıkmasından bu yana kendi benzersiz ses yolunu oluşturmayı başardı ve elektronik müzik dünyasında en heyecan verici ve talep gören sanatçılardan biri olarak adını hızla duyurdu.

Dünya genelindeki en prestijli festivallerin ve etkinliklerin deneyimli bir katılımcısı olan Elif'in kabinden içeriye olan sakinliği, diğer tarafta yarattığı çılgınlıkla keskin bir tezat oluşturuyor. Akıcı melodik dans pisti doldurucularının marka sesiyle, Elif, seyircilerini hipnotik davul desenleri, karmaşık arp'lar, gürleyen kick vuruşları ve itici bas çizgileri arasına çeker; seçimleri düşündürücü ve zamansızdır. Elif, 22 Aralık Cuma günü backyard secrets sahnesinde!


Kurallar

Etkinlik 18 yaş ve üzeridir.

- Girişler güvenliğin insiyatifindedir. Kapı, uygun görülmeyen katılımcıları almama hakkına sahiptir ve kadın-erkek dengesi gözetilecektir.

- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

- Etkinlik alanına yanıcı,patlayıcı,kesici,delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ile girmek yasaktır.

- Avantajlı biletler sınırlı sayıdadır. Avantajlı biletlerin tükenmesinin ardından fiyatlar değişecektir. Organizatör, bilet fiyatlarında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Etkinlik girişinde kimlik kontrolü olacağından kimlik kartlarınızı yanınızda bulundurmanız zorunludur.

- Organizasyon şirketi, uygun görmediği kişileri bilet fiyatını iade ederek mekana almama hakkına sahiptir.

- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

- Organizasyon yetkililer katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara ücret iadesi yapmadan etkinlik alanından uzaklaştırma yetkisine sahiptir.

22 December 2023 Friday 23:00

23 December 2023 Saturday 05:00


backyard secrets, Barbaros, Büklüm Caddesi No:71, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
backyard secrets

Ankara'nın elektronik müzik mabedi backyard secrets'a hoş geldiniz! En sevdiğin DJ'lerin sahne aldığı, müziğin ve dansın sınır tanımadığı bir ortamda unutulmaz gecelere hazır mısın? Haftanın Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri, özel kokteyller ve sürprizlerle dolu bir dünyayı keşfetmeye hazır olun! backyard secrets'ta her şey sana özel! Bizi takip et, en güncel gelişmelerden haberdar ol! #backyardsecrets #ankara #elektronikmüzik #gecehayatı