19 November 2014 - Wednesday

Alibaba.com Hikayesi Özel Gösterimi

İstanbul, Tuzla
Alibaba.com Hikayesi Özel Gösterimi

Event Details

Endeavor Türkiye ve Akbank ortakliginda üç senedir gerçeklestirilen iyiGirisim Zirveleri bu sene iyiGirisim " Inspire " serisi olarak kurguçanarak üniversitenize geliyor.


Alibaba.com'un kurulusundan itibaren alti sene CEO'lugunu yapan Porter Erisman'in yönetmenligini gerçeklestirdigi "Crocodile in the Yangtze" belgeseli, 17-23 Kasim'a denk gelen Global Girisimcilik Haftasi'nda, Porter Erisman'in özel takdimiyle 7 üniversitede gösterilecek.


Çin'in ilk internet girisimcisi olan Jack Ma'ninhikayesini, Alibaba.com'un ilk günlerini, yolculugunu ve eBay ile olan mücadelesini ve Asya'daki girisimcilik kültürünü bir Batili'nin gözünden izleyebileceginiz ödüllü belgesel Crocodile in the Yangtze, 19 Kasim Perşembe Sabancı Üniversitesi'nde.


Filmin fragmani için: http://www.crocodileintheyangtze.com/

19 November 2014 Wednesday 17:00

19 November 2014 Wednesday 19:00


Sabancı Üniversitesi, Üniversite Merkezi, Sinema Salonu , Orta Mah. Üniversite Cad. No: 27 Tuzla, İstanbul, Tuzla, İstanbul


View Map

Event Promoter

iyiGirişim Inspire
iyiGirişim Inspire

iyiGirişim Zirvesi; Bu sene dördüncüsü "Inspire" temasıyla düzenlenen Yarının Büyük İşletmeleri olan girişimcilere yönelik onları desteklemek ve büyüme süreçlerine ivme kazandırma amacıyla düzenlenmektedir. Alibaba.com'un hikayesi özel gösterimle üniversitenize geliyor! Endeavor Türkiye ve Akbank ortaklığında üç senedir gerçekleştirilen iyiGirişim Zirveleri bu sene iyiGirişim "Inspire" serisi olarak kurgulanarak üniversitenize geliyor. Alibaba.com'un kuruluşundan itibaren altı sene Başkan Yardımcılığı yapan Porter Erisman'ın yönetmenliğini gerçekleştirdiği "Crocodile in the Yangtze" belgeseli, 17-23 Kasım'a denk gelen Global Girişimcilik Haftası'nda, Porter Erisman'ın özel takdimiyle 7 üniversitede gösterilecek. Çin'in ilk internet girişimcisi olan Jack Ma'nın hikayesini, Alibaba.com'un ilk günlerini, yolculuğunu ve eBay ile olan mücadelesini ve Asya'daki girişimcilik kültürünü bir Batılı'nın gözünden izleyebileceğiniz ödüllü bir belgeseldir Filmin fragmanı için: http://www.crocodileintheyangtze.com/