17 November 2014 - Monday

Alibaba.com Hikayesi Özel Gösterimi

Ankara, Çankaya
Alibaba.com Hikayesi Özel Gösterimi

Event Details

Endeavor Türkiye ve Akbank ortaklığında üç senedir gerçekleştirilen iyiGirişim Zirveleri bu sene iyiGirişim " Inspire " serisi olarak kurguçanarak üniversitenize geliyor.


Alibaba.com'un kuruluşundan itibaren altı sene CEO'luğunu yapan Porter Erisman'ın yönetmenliğini gerçekleştirdiği "Crocodile in the Yangtze" belgeseli, 17-23 Kasım'a denk gelen Global Girişimcilik Haftası'nda, Porter Erisman'ın özel takdimiyle 7 üniversitede gösterilecek.


Çin'in ilk internet girişimcisi olan Jack Ma'nınhikayesini, Alibaba.com'un ilk günlerini, yolculuğunu ve eBay ile olan mücadelesini ve Asya'daki girişimcilik kültürünü bir Batılı'nın gözünden izleyebileceğiniz ödüllü belgesel Crocodile in the Yangtze, 17 Kasım Pazartesi ODTÜ'de.


Filmin fragmanı için: http://www.crocodileintheyangtze.com/

17 November 2014 Monday 13:15

17 November 2014 Monday 15:15


ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

iyiGirişim Inspire
iyiGirişim Inspire

iyiGirişim Zirvesi; Bu sene dördüncüsü "Inspire" temasıyla düzenlenen Yarının Büyük İşletmeleri olan girişimcilere yönelik onları desteklemek ve büyüme süreçlerine ivme kazandırma amacıyla düzenlenmektedir. Alibaba.com'un hikayesi özel gösterimle üniversitenize geliyor! Endeavor Türkiye ve Akbank ortaklığında üç senedir gerçekleştirilen iyiGirişim Zirveleri bu sene iyiGirişim "Inspire" serisi olarak kurgulanarak üniversitenize geliyor. Alibaba.com'un kuruluşundan itibaren altı sene Başkan Yardımcılığı yapan Porter Erisman'ın yönetmenliğini gerçekleştirdiği "Crocodile in the Yangtze" belgeseli, 17-23 Kasım'a denk gelen Global Girişimcilik Haftası'nda, Porter Erisman'ın özel takdimiyle 7 üniversitede gösterilecek. Çin'in ilk internet girişimcisi olan Jack Ma'nın hikayesini, Alibaba.com'un ilk günlerini, yolculuğunu ve eBay ile olan mücadelesini ve Asya'daki girişimcilik kültürünü bir Batılı'nın gözünden izleyebileceğiniz ödüllü bir belgeseldir Filmin fragmanı için: http://www.crocodileintheyangtze.com/