20 November 2014 - Thursday

Ücretsiz 3D Yazıcı Eğitim Atölyesi #3 - Urban Station

İstanbul, Ümraniye
Ücretsiz 3D Yazıcı Eğitim Atölyesi #3 - Urban Station

Event Details

Kuruluşumuzdan bu yana ulusal ve uluslararası birçok etkinlik, festival, atölye ve projede sponsor, çözüm ortağı ve katılımcı olarak yer alarak bu teknolojinin Türkiye’de ve dünyada geniş kitlelere ulaştırılması konusunda çalışıyoruz.

Şimdi de...
3Dörtgen Takımı olarak dünyanın gidişatını değiştiren 3 boyutlu yazıcı teknolojinin herkes tarafından öğrenilmesi ve kullanılması için ÜCRETSİZ Temel 3D Yazıcı Eğitim Atölye'leri düzenliyoruz! 

Özellikle mobil çalışanlar ve farklı bir şekilde bir araya gelmenin ve çalışmanın mümkün olduğunu düşünenler için tasarlanmış bir ortam yaratan Urban Station'ın Buyaka Şubesi'nde, meraklılarına 3 boyutlu yazıcılar ve teknolojisi hakkında eğitim veriyoruz! 

Bu eğitimde 3D yazıcı tarihi, teknolojisi, tasarım bilgisi ve tekniği ile ilgili temel bilgiler öğretilecek ve network ortamı yaratılacaktır. 

Facebook Etkinlik Sayfası

Detaylı bilgi için: [email protected] 

Tüm teknoloji severleri bu atölyeye bekliyoruz! 

20 November 2014 Thursday 18:00

20 November 2014 Thursday 19:30


Buyaka Urban Station - Ericsson Satellite Office, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi Tepeüstü - Ümraniye - İstanbul, Ümraniye, İstanbul


View Map

Event Promoter

3Dörtgen
3Dörtgen

Üretmekten keyif alan herkesin dilediği gibi vakit geçirebileceği eğlenceli ve maker dostu bir alana sahip dünyanın ilk konsept 3 boyutlu yazıcı mağaza ve kafesiyiz. Burada 3 boyutlu baskı, tarama veya tasarım hizmeti alabilir, birbirinden farklı marka ve model ürünleri çalışırken inceleyebilir, takım arkadaşlarımızdan dilediğin bilgiyi alabilirsin.