14 March 2023 - Tuesday

Herkül'ün 12 Görevi | Mitoloji ve Astroloji Çalışmaları

Online
400.00 TRY
Herkül'ün 12 Görevi | Mitoloji ve Astroloji Çalışmaları

Event Details

Kahramanın Zodyak Yolculuğunu Anlamaya

Neden Herkül’ü Çalışmalıyız?

“Bir dünya öğrencisinin ilerleyişi göklerde burçlar aracılığıyla Herkül’ün Görevleri tarafından resmedilir. Sanki Tanrı, insan ruhunun evrimini kaynağına geri döndürmek için planını uzayda resmetmiş gibidir.”

 Astrolojik ve sembolik hikayeyi birleştirerek, bir öğrencinin günlük yaşamının sınavları, efsanenin yer aldığı burç aracılığıyla gösterilir. Her burç, öğrenciyi belli başlı güçlerin tesirlerine maruz bırakır ve ona belli eğilimler kazandırır. Sınavların anlamının ortaya çıkması için bunların anlaşılması gerekir


Herkül’ün burçlar arasındaki yolculuğunu çalışarak burçların/zodyakın fikirlerini ve burçlar aracılığıyla kişiye neler katmak istediklerini daha iyi anlayabiliriz.


Herbir görevde, o görevin içindeki zekaları keşfederiz, ışınlarını, gezegenlerini konuşuruz ve ezoterik astrolojiye giriş yaparız.
Sembolik ve analojik anlatım dilini kavrarız ve bu diğer sembolik dillerle örtüştüğünü görürüz.

Çalışmalarımız Salı günleri saat 21:00 – 22:30 arasında,ayda 4 ders,her derste bir burç-görev anlatımı ile karşılıklı etkileşim ile online eğitimimiz devam etmektedir.

Bu çalışmada Sizde, bize görünür kılınan Mitolojik hikayeler ve Astroloji ile Kahramanın yolcuğunu birlikte keşfetmek   isterseniz ; 0535 777 83 67 nolu telefondan ulaşabilirsiniz,mesaj bırakabilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan bize yazabilirsiniz.

https://linktr.ee/isiginmucevherleri

Performers

Özge Sevinç

14 March 2023 Tuesday 21:00

11 April 2023 Tuesday 22:30


Online Event - Işığın Mücevherleri - Meet

Event Promoter

Biletino Logo
Işığın Mücevherleri Questions For Organizer?

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri için bir araya gelmiş bir topluluktur ve spiritüel hayatı keşfetmenize yardım eder. Teozofiyi, Eskimeyen Bilgeliği, Agni ve Raja Yoga geleneğini, Mahatmaların izlerini takip eder. İnsanın yüksek fakülteleriyle ilgili konularda, hayatın içinden örneklerle grup halinde çalışır.