14 April 2023 - Friday

Eskiz - Son Dans

İstanbul, Beyoğlu
125.00 TRY
Eskiz - Son Dans

Event Details

Kapı Açılış: 20:30

Eskiz, gürültülü, enerjik ve patlayıcı sahne performansları ile 2010’ların başında İstanbul yer altı sahnesinde ismini duyurmaya başlayan İstanbullu bir trio rock’n roll grubudur.

Grubun başlangıcından bugüne Can Tunaboylu bas gitarda, Deniz Ağan ise elektro gitarda ve vokalde yer aldı. Kuruluşunda davulda yer alan Sedat Girgin ise 2015’te yerini Uygar Çetiner’e bıraktı. Uygar’ın vokal de yapıyor oluşu ve grubun sound’una dahil olan synthesizer denemeleri, üretimlerine daha çok renk ve çeşitlilik getirdi.

2014 yılı itibariyle kayıtlarını da yayımlamaya başlayan grup, 2020’ye kadar üretim ve canlı performanslara istikrarlı bir biçimde devam etti. Pandemi ile konserlere ara vermek zorunda kaldığı iki yılda ise oluşturdukları yeni sound ve farklı stillerde işlenmiş yirmiyi aşkın yeni şarkıyı arka arkaya yayımladı.

Grubun müzikal kökenlerini ve ufuklarını keşfetme sürecinin ürünü olan 'Kozmik Ruh Dansı' isimli albümleri 2020'de, enerjik ve çiğ sound'larına bir geri dönüş niteliği taşıyan son EP'leri 'Zamanı Geldi' ise 2021'de bağımsız olarak yayınlandı. Son uzun çalarları 'Ateşle Beni'yi 2022 sonbaharında yayınlayan Eskiz, aynı hafta yaptıkları veda duyurusu ile 15 senelik serüvenini sonlandırdı.

-Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
-Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.
-Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.
-Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır.
-Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.
-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.
-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.
-Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

Performers

Eskiz - Son Dans

14 April 2023 Friday 21:30

14 April 2023 Friday 23:30


Blind İstanbul, Asmalı Mescit, Şehbender Sk. No:34430 D:no 3, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter