15 March 2023 - Wednesday

SIAL 1413 | ALL NIGHT LONG

Ankara, Çankaya
SIAL 1413 | ALL NIGHT LONG

Event Details

TR

Indie Dance, Melodic House, Dark Disco ve Progressive House müzik türlerini harmanlayarak dinleyicilerin beğenisini kazanan ve 200'den fazla sahnede yer alan Ankara merkezli Sial 1413, bu Çarşamba gecesi Kite kabininde.

Sial 1413, bu yıl Almanyalı ‘’Desperadoz Records’' etiketi ile çıkardığı EP çalışması ‘’Look At My Face’' ve ‘’Black Pearl’' beğeni toplamıştı.

EN

Ankara-based Sial 1413 is taking over to Kite booth this Wednesday. Blending Indie Dance, Melodic House, Dark Disco and Progressive House, Sial 1413 has performed more than 200 shows.

Sial 1413's EP "Look At My Face" and "Black Pearl", released this year with the German label "Desperadoz Records", received a positive acclaim.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil),plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

15 March 2023 Wednesday 23:00

16 March 2023 Thursday 04:00


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara Questions For Organizer?

Sonance Festival so nice Festival