10 March 2023 - Friday

Opening Weekend | Rafael Cerato + Glowal

Ankara, Çankaya
Opening Weekend | Rafael Cerato + Glowal

Event Details

Mart ayı boyunca etkinlik gelirlerimizin bir kısmı depremzedelere bağışlanacaktır.

Artbat ile ortak çalışması 'Uplift' ile akıllara kazınan ve 2017 yılının sonuna gelmeden yaptığı prodüksiyonlar ile Diynamic, Stil vor Talent gibi büyük plak şirketlerden gördüğü destekle müzik kariyerindeki yerini sağlamlaştıran Rafael Cerato , 2018 yılında kendi label şirketi olan Ritual’i kurdu.Müziğine New Wave, Dark Disco synth dokunuşlarıyla kendi vokallerini ve gitarını ekleyen RAFAEL CERETO, duygusal perküsyon soundlarıyla ve güçlü basslarıyla backyard secrets'ın açılış haftasında sahne alıyor . Gecenin ısınma turu ve kapanışını room4space yapacak.

Afterlife ve Innervisions'ın kemik kadrosundan oluşan İtalyan ikili Glowal , açılış haftasının Cumartesi geceki konuğu olacak . Güçlü bassline’ları enerjik melodilerle harmanladığı indie dance soundları ile harika setlere imza atan 2018 yılında Suara Music’ten çıkardıkları ilk teklileri “Germinal”dan itibaren hafızalarda yer edici ritimleri duygusal vokallerle birleştirerek kendilerine has belirgin bir kimlikle sanatlarını icra eden Glowal, aralarında “Cries”, “Panorama”, “Still”, “Serra” ve “Turn” gibi başarılı solo yapımlarının yanı sıra “Roda” ve “My Computer” gibi birçok etkili ortak yapım projeyle öne çıkmayı başardı. Gecenin ısınma turu ve kapanışında demirabi kabinde olacak
Etkinlik Detayları

 - Etkinlik 18 yaş ve üzeridir.
 - Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.
 - Etkinlik alanına yanıcı,patlayıcı,kesici,delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ile girmek yasaktır.
 - Avantajlı biletler sınırlı sayıdadır. Avantajlı biletlerin tükenmesinin ardından fiyatlar değişecektir. Organizatör, bilet fiyatlarında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 - Etkinlik girişinde kimlik kontrolü olacağından kimlik kartlarınızı yanınızda bulundurmanız zorunludur. 
 - Organizasyon şirketi, uygun görmediği kişileri bilet fiyatını iade ederek mekana almama hakkına sahiptir.
 - Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.
 - Organizsyon yetkililer katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara ücret iadesi yapmadan etkinlik alanından uzaklaştırma yetkisine sahiptir. 
10 March 2023 Friday 22:00


11 March 2023 Saturday 22:00

12 March 2023 Sunday 05:00


backyard secrets, Barbaros, Büklüm Caddesi No:71, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
backyard secrets

Ankara'nın elektronik müzik mabedi backyard secrets'a hoş geldiniz! En sevdiğin DJ'lerin sahne aldığı, müziğin ve dansın sınır tanımadığı bir ortamda unutulmaz gecelere hazır mısın? Haftanın Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri, özel kokteyller ve sürprizlerle dolu bir dünyayı keşfetmeye hazır olun! backyard secrets'ta her şey sana özel! Bizi takip et, en güncel gelişmelerden haberdar ol! #backyardsecrets #ankara #elektronikmüzik #gecehayatı