08 November 2014 - Saturday

Çocuklar için Dijital Heykel Atölyesi

İstanbul, Üsküdar
Çocuklar için Dijital Heykel Atölyesi

Event Details

Türkiye'de bir ilk!


Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi heykel bölümü birincisi, bu alanda ulusal ve uluslararası ödülün sahibi Furkan Payas'ın önderliğinde çocukların yaratıcılığını ve hayal gücünü ortaya koyacak heykel atölyeleri başlıyor! 

Atölyenin İçeriği Nedir?
Bu atölyede 5 - 8 yaş aralığındaki çocuklar eğitmen eşliğinde model hamuruyla kendi özgün çalışmalarını şekillendiricekler. Daha sonra bu çalışmalar 3 boyutlu tarama tekniği ile taranıp 3 boyutlu yazıcılarda üretilecek ve atölyeden sonra teslim edilecektir.

Kimler Katılabilir?
5-8 yaş aralığındaki tüm çocuklar katılabilir. Kontenjan 6 kişi ile sınırlıdır.

Atölye Ücreti Nedir?
Atölyenin ücreti tüm ekipmanlar dahil 150 TL'dir.

Konvensiyonel ve dijital teknolojiyi bir araya getiren bu atölye Türkiye'de de ilk kez gerçekleşecek. Çocuklarınıza farklı bir hafta sonu yaşatmak istiyorsanız bu benzersiz atölyeyi kaçırmayın!

Her türlü sorunuz için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

08 November 2014 Saturday 13:00

08 November 2014 Saturday 16:00


3Dörtgen, Alemdağ Caddesi No:58 Kısıklı, İstanbul, Üsküdar, İstanbul


View Map

Event Promoter

3Dörtgen
3Dörtgen

Üretmekten keyif alan herkesin dilediği gibi vakit geçirebileceği eğlenceli ve maker dostu bir alana sahip dünyanın ilk konsept 3 boyutlu yazıcı mağaza ve kafesiyiz. Burada 3 boyutlu baskı, tarama veya tasarım hizmeti alabilir, birbirinden farklı marka ve model ürünleri çalışırken inceleyebilir, takım arkadaşlarımızdan dilediğin bilgiyi alabilirsin.