04 February 2023 - Saturday

ILIJA DJOKOVIC, ROONEYNASR | #TENYEARSOFKITE

Ankara
ILIJA DJOKOVIC, ROONEYNASR | #TENYEARSOFKITE

Event Details

Kelimelerle ifade edilmeyeni müzik ile hikayelere döken Belgrad’lı Ilija Djokovic 4 Şubat gecesi Kite kabinin başında.

Melodilerinde gerçek duyguyu, ritimlerinde ise gücü aktarmaya özen gösteren sanatçı, hem DJ kabinindeki hem de stüdyodaki titiz yaklaşımı, insanları birçok farklı şekilde harekete geçiren seslerle hitap ediyor.

Djokovic, son on yılda uluslararası itibarını Drumcode, Filth on Acid ve Terminal M gibi yüksek profilli plak şirketlerinden çıkardığı işlerle kanıtladı.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil),plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Performers

ILIJA DJOKOVIC ROONEYNASR

04 February 2023 Saturday 23:00

05 February 2023 Sunday 04:30


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara Questions For Organizer?

Sonance Festival so nice Festival