26 April 2023 - Wednesday

Cem Adrian Dorock XL Venue

İstanbul, Beyoğlu
330.00 TRY
Cem Adrian Dorock XL Venue

Event Details

Kül, Kesin, Zincir, Viran gibi şarkılarıyla Cem Adrian, 26 Nisan Çarşamba akşamı Dorock XL Venue Fitaş sahnesinde sevenleriyle buluşuyor. Cem Adrian konseri için henüz bilet almadıysan elini çabuk tutmalısın.

Biletler sadece Biletino'da.

Cem Adrian Kimdir?

Cem Adrian 30 Kasım 1980, Edirne doğumlu, Türk şarkıcı, söz yazarı, besteci. 2002 yılında İstanbul'da Mystica adında bir toplulukta etnik ve elektronik müzik yaptı. Cem Adrian, topluluğun solisti idi. 2005 Şubat'ında Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım başlıklı ilk albümü yayımlandı. 13 şarkıdan oluşan ikinci albümü Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti, 2006 yılı Aralık ayında piyasaya çıktı.

Cem Adrian konserine kimler katılabilir?

Cem Adrian'nın 26 Nisan Çarşamba Akşamı Dorock XL Venue'de vereceği konsere 18 Yaş üstü herkes katılabilir. Ama etkinlik girişinde kadın-erkek sayısındaki eşitliğin kontrol edileceğini unutmayın.

Cem Adrian 26 Nisan Çarşamba Dorock XL Venue Konser Bileti Fiyatları Ne Kadar?

Bilet fiyatları 1. Dönem Avantajlı bilet fiyatıyla 330 TL'den Biletino.com'da satışta!

Cem Adrian Konseri Nerede?

Cem Adrian Konseri 26 Nisan Çarşamba akşamı Dorock XL Venue'de. Sayfada yer alan lokasyon bilgisine tıklayarak haritalar uygulamasından da mekana tarif alabilirsiniz.

Cem Adrian hakkında merak ettiğin diğer soruların cevapları blog yazımızda. Okumak için hemen tıkla!

ETKİNLİK KURALLARI

- Organizasyonu yapan firma gerekli gördüğü durumda bilet iadesi yaparak konser alanına almama hakkına sahiptir.

- 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı giremez.

- Kapı açılış saati 19:00'dur.

- Etkinlik başlama saati 21:30'dır. 

- Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.

- Organizatör etkinlik saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Organizasyon bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Organizasyon tarafından izinli olmadığı sürece mekana kesinlikle profesyonel fotoğraf makinesi ve video ekipmaları alınmayacaktır.

Performers

Cem Adrian

26 April 2023 Wednesday 19:00

26 April 2023 Wednesday 23:55


Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi , Şehit Muhtar, İstiklal Cd. no 12/1, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

DOROCK XL
DOROCK XL Questions For Organizer?

Restaurant, Pub, Konser Mekanı 2000'li yılların başında Beyoğlu’nda başlayan Dorock XL efsanesi, bugün Taksim’de ve Kadıköy’de sürmeye devam ediyor. 2015 yılında açılan Dorock XL Kadıköy İstanbul'un en büyük kapalı alan konser mekanlarından birisi. Anadolu Yakası'nın en merkezi konumlarından birisinde yer alan mekan, açıldığı günden beri Kadıköy müzik hayatının kalbi olmaya devam ediyor. 2021 yılının sonlarına doğru hizmete açılan Dorock XL Venue – Fitaş Sahnesi daha ilk aylarında takviminde yer verdiği Duman, Pentagram, Hayko Cepkin, Adamlar, Melek Mosso, Sertap Erener, Athena, Feridun Düzağaç, Haluk Levent, Büyük Ev Ablukada ve Göksel gibi sanatçılarla eğlence dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Konser alanı olarak tasarlanmış ve her detayı buna göre düşünülmüş ve dizayn edilmiş Dorock XL Venue, eğimli zemin yapısı ve yüksek sahnesiyle şahane bir konser deneyimi sunuyor. Türkiye'de ilk defa konser, pub ve yeme içme alanını birbirine entegre eden Dorock XL ,Türk Rock müziğinin efsanelerinin konser verdiği mekanların başında gelmesinin yanı sıra pop müziğin önemli isimlerini de ağırlıyor. Ayrıca özel konseptli partilerin de düzenlendiği Dorock XL sahnelerinde haftanın 7 günü konser ya da etkinlikler mevcut. Dorock XL ile ilgili daha fazla bilgi almak için blog sitemizdeki ilgili yazıya göz atabilirsiniz.