15 January 2023 - Sunday

Arkerobox

İstanbul, Şişli
Arkerobox

Event Details

Arkerobox ile bir arkeoloğun tüm ekipmanlarına sahip olabilir ve dünyanın dört bir yanındaki kültürel mirasları keşfedebilirsin.

Eğitici Arkerobox kutularıyla kendi eserini keşfetmek, kültürel mirasımızı tanımak, arkeoloji bilimini öğrenmek istiyorsan keşfimize katıl! Kutunun içinden çıkan eseri bilgi kartları ve video aracılığıyla öğrenip keşfi tamamlamaya hazır mısınız?
Her pazar 5-9 yaş için saat 11'de
Her pazar 9-12 yaş için saat 13'te buluşuyoruz.
Bileti alırken saat ve yaşa dikkat etmeyi unutmayın. <3 
Atölyeye tek seferlik katılım sağlayabileceğiniz gibi 4 hafta sürecek olan Anadolu Mirası Koleksiyon setini de tamamlayabilirsiniz. 

İnstagram hesaplarımızdan bizi inceleyebilirsiniz.
@azurit360 ve @arkerobox_tr

Detaylı bilgi için 0505 747 2325 üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

15 January 2023 Sunday 11:00

15 January 2023 Sunday 14:00


Azurit360 Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, Cumhuriyet, Halaskargazi Caddesi no 115/5, Şişli, Türkiye, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Azurit360°
Azurit360°

Azurit360° Eğitim ve Danışmanlık Merkezi 2022 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Cennet taşı olarak da adlandırılan “Azurit” hayatın tüm alanlarında içgörü sağlayarak bireyin güçlenmesine katkıda bulunan, özgüven ve cesaret veren, yaratıcılığı teşvik eden, eylemi destekleyen, değişimi canlandıran bir taştır. Mayalılar, Amerikan Kızılderilileri, Eski Çinliler gibi birçok toplum tarafından kullanılan, göz alıcı ve parlak renkleriyle Rönesans sanatçılarına ilham olan Azurit taşından aldığımız enerji ile çocukları ve yetişkinleri tüm gelişim alanlarında destekleyerek bireylere kendilerini keşfetme yolculuklarında eşlik edip uygun öğrenme ortamlarının kapılarını açıyoruz. Azurit360° Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak çocuklar için tek seferlik, haftalık veya dönemlik çocuk atölyesi seçenekleri, ebeveyn eğitimleri, alan uzmanlarına yönelik eğitimler ile 360 derece dönüşümü hedefliyoruz. Alanında uzman kişiler, üniversiteler, kamu kuruluşları ile yaptığımız iş birlikleriyle her geçen gün daha da büyüyoruz.