27 January 2023 - Friday

Antahkarana Meditasyonu

Online
Antahkarana Meditasyonu

Event Details

Antahkarana Meditasyonu


Işığın Mücevherleri olarak her ay Antahkarana meditasyonu düzenleriz.

Somut düşünce formlarından oluşan kalın bir perde de astral müdahaleler gibi gerçek yorumu bozabilir; Yol hakkındaki öğreti ve ruhsal izlenim astral plandan gelen cazibeyle veya zihinsel seviyelerden yayılan ayrıştırıcı ve somut fikirlerle engellenebilir. İzlenimin beyne inebileceği doğrudan bir kanalın yaratılması için gerçek bir hizalanmanın gerekliliğini kavramak önemlidir. İlk başta bu kanal ve hizalanma beyin ve ruh arasında kurulmalıdır. Daha sonra, öğrenci bilinçli olarak Antahkarana'yı yarattıkça ve Ashram'ın işleyen bir parçası haline geldikçe, astral aracı ve nedensel bedeni by-pass etmeyi öğrenir.
İzlenim Biliminin çalışılması, Yeni Çağın düşüncesini koşullandırması gereken ve koşullandıracak olan ve sonunda insanlığın önünde uzanan yeni kültürü ve yeni ifadeyi üretecek olan ideallerin sunumunu büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.
Alt ve üst zihin arasındaki ilişki doğru ve istikrarlı bir şekilde kurulduğunda, İzlenim Bilimiyle bağlantılı en alt üçlünün - baş merkezi,ajna merkezi ve boğaz merkezi - ile faaliyete geçmesini sağlamış oluruz.

Meditasyonumuzda görüşmek üzere.

Performers

Ayşen Mısra Karaloğlu

27 January 2023 Friday 21:00

27 January 2023 Friday 22:00


Online Event - A1

Event Promoter

Biletino Logo
Işığın Mücevherleri

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri nedeniyle, iyi niyetli öğrencilerin bir araya gelmesinden oluşan organik bir yapıdır. Grup, gelecek olanın yollarını hazırlar ve insanlık ailesinin gelişimine ışık tutar. Amacı yaratılışa destek olmak, yolu arayanlara yolu göstermektir. Bu yol Himalaya Bilgeliği ve Beyaz Kardeşliğin yoludur. Işığın Mücevherleri kar amacı gütmez, dünyaya ve canlılara hizmeti önemser, öncelik oradadır.