23 December 2022 - Friday

Party Tıll Die #1

İzmir
Party Tıll Die #1

Event Details

Artık tüm kesim tarafından klasikleşmiş olan Cuma günü partileme alışkanlığına bir isim koymaya karar verdik ve PTD ( Party Till Die) artık sizlerle!

PTD, her hafta Cuma günü o haftanın tüm yoğunluğunu ve stresini atmak isteyenlerin kendiliğinden bir araya gelip, yarınlar yokmuşçasına partilemesinin simgesi olacak!

İlkini gerçekleştireceğimiz PTD'de bizler gibi bir anlığına da olsa tüm dertleri unutup, ertesi sabah kalktığında dün geceyi hatırlamak istemeyen herkesi partiye bekliyoruz!

Etkinlikte bilete 1 adet Gin / Vodka dahildir!

Kapı açılış: 23.30

Bileti satın alan şahısların kapı açılış saatinden 10 dakika önce orada olmaları ve 0 542 649 17 87 telefon numarasından bizlere ulaşması gerekmektedir!

KURALLAR!


-Etkinlikte kız-erkek oranındaki denge gözetilmektedir! ( Bilet satın alırken kız-erkek şeklinde alım yapılması gerekmektedir!)
-Organizasyon ekibi olumsuz hal ve hareket sergileyen katılımcıları bilet iadesi yapmaksızın etkinlikten uzaklaştırma hakkına sahiptir!

23 December 2022 Friday 23:30

24 December 2022 Saturday 03:00


Eloi, Folkart Towers, Bayraklı, İzmir


View Map

Event Promoter

Winwin Group
Winwin Group Questions For Organizer?

İzmir'in en prestijli gece kulüplerinde, etkinlik alanlarında, kitlelere hitap edecek bir çok konsept ile öğrenci ruhlu ve birbirinden donanımlı ekibi ile Winwin Group, yıllardır kalitesinden ödün vermeden eğlendirmeye devam ediyor!