16 December 2022 - Friday

ZAELYON-GOGO- ACİD FOX

Ankara
ZAELYON-GOGO- ACİD FOX

Event Details

Ukrayna köklerine sahip Ankara çıkışlı sanatçı Zaelyon, seçkilerinde sert basslara, melodik ve sinematik estetiğe sahip seslere yer veriyor. Techno eksenindeki türler arasında başarılı bir şekilde işitsel bir bağlantı kuran Zaelyon aynı zamanda Ares ekibinin bir parçası olarak dikkat çekiyor. Bugüne kadar aldığı sahnelerde I HATE MODELS, WNDRLST, Vendex ve CLTX gibi techno dünyasının başarılı isimleriyle enerji dolu setlerini dinleyenlerle paylaşan sanatçı, kendi prodüksiyonlarını yayınlamak ve dinleyecileri ile paylaşmak için çalışmalarını son hızda sürdürüyor.
Wave'in resident DJlerinden olan Ukraynalı DJ ve producer olan ACID FOX ise kariyerine ve deneysel rave kültürüne Odessa'da başlamıştır.
Ukrayna'da ki 3 festivalinden sonra kendisini müzisyen ve DJ olarak geliştirme kararı verir . Ukrayna'da ki savaştan dolayı Ankara'ya gelen ACID FOX sizlere gecenin başlayan saatlerinde Ukrayna'nın psychodelic melodileri ve hypnotic müzikleri ile karşılayacak
Wave'in bir diğer resident DJ'i olan Gogo ise yeni başladığı bu serüvende, hızlı yükselen ivmesi ve bolca sinematik ses içeren industrial/hard techno tarzı ile sizlere keyifli bir gece sunmak için Wave kabininde.

Bu muhteşem geceyi kaçırmayın.

Etkinlik Bilgileri ve Kuralları;

80 TL olan biletlerimiz 1 adet İçecek ikramdır.

Etkinlikte Kadın erkek dengesi gözetilecektir.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Performers

MARTA GÖKTUĞ ALİSA

16 December 2022 Friday 23:00

17 December 2022 Saturday 06:00


WAVE ANKARA, Remzi Oğuz Arık, Tunalı Hilmi Caddesi No:106, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter