17 December 2022 - Saturday

Canavar

Ankara
Canavar

Event Details

Haymatlos Mekan itinayla sunar! 

Şehrin en afillilerinden cayır cayır rock sound'uyla Canavar, after'ında Tufex ile 17aralık'22 cumartesi saat 21:21'de mekan'da! 

CANAVAR, prodüktör, şarkı ve söz yazarı Yamaç Yeşil’in solo projesi olarak 2020 yılında Ankara’da üretimine başladı. Dinleyiciyle ilk defa 2021 yılında “BOYUMDAN BÜYÜK İŞLERİM” ile buluşan CANAVAR, müziğinde punk, dubstep, drum&bass, grunge, trance türlerini bir araya getiriyor ve kendi müziğine “elektro post-punk” adını veriyor. Sözlerinde açık ve sert bir dille yanlış olan her şeyi eleştirirken, görsel dünyasında da bütün normlara karşı çıkıyor. Günümüzde CANAVAR, 2023’ün ilk çeyreğinde çıkması planlanan 2 albümü için çalışmalara devam ediyor.

2019 senesinden beri profesyonel olarak DJ’lik kariyerini yürüten Emre Tüfekçi, Ankara’nın önde gelen elektronik müzik mekanlarında yer aldı. Progressive Techno, Melodic Techno ve İndie Dance tarzlarında müziğini insanlara yansıtmaktadır. Radyoda iki setini yayınlayan Tufex Ankara’dan sonra İstanbul, Antalya, Kayseri ve Zonguldak’ta sahne aldı. Ankara’da müzik direktörlüğü yaptı. 2022 yılında Sonance Festival’de yer aldı. Adana Twins, Ben Klock, Oliver Huntemann, Ferhat Albayrak, Sezer Uysal, Dubfire, Hosh, Goom Gum, Recondite,Maxim Dark, Ugur Project, Alan Cutt ile aynı sahneyi paylaştı.

Performers

canavar tufex

17 December 2022 Saturday 21:20

18 December 2022 Sunday 00:30


HaymatlosMekan, Kavaklıdere Mah. Konur Sok. No:73, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter