16 December 2022 - Friday

BLVCKHOLE PRESENTS: GONE, ORGANICPANCAKE

Ankara
BLVCKHOLE PRESENTS: GONE, ORGANICPANCAKE

Event Details


Bu takma adla ilk EP'sini yayınlayan Fransız müzik yapımcısı GONE, Geçmişi hakkında kasıtlı olarak belirsiz kalmayı seçse de Parisli yapımcı kendini dünyaya yansıtmayı planlıyor.  Başlangıç ​​olarak, ilk parça olan “SAVED” için bir 3D video yayınladığı için görseller müziğinin önemli bir parçası olduğunu gösteriyor. Sahnesinde live yapan başarılı prodüktör ve dj GONE ayrıca perküsyoncu ve piyanist. GONE 16 Aralık Cuma günü The Q kabininde sizlerle ! 

Gecenin açılışını yapacak olan Organicpancake, 2009'dan bu güne devam eden müzik hayatı, ürettiği elektronik müzik prodüksiyonlarını, sahnede sunma kararı ile şekillendi. "Hangi bağın bağbanısan" isimli parçası ile kendisini kısa sürede farkettirmeyi başardı. Progresif ve Melodik tarzda prodüksiyonları, organik elementler ile harmanlamak onun vazgeçilmezi. Sade sunumu ve kitlesiyle arasında ki sıkı bağ, onun sahnesini karakteristik yapıyor. Bugüne kadar İstanbul ve Ankara'nın tanınmış mekanlarında ayrıca Adana Twins, Ben Klock, Dub Fire, Goom Gum, Hosh, Maksim Dark, Oliver Huntemann gibi isimlerinde yer aldığı Sonance Festival'de dinleyicileriyle buluşmuştur.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Performers

GONE ORGANICPANCAKE

16 December 2022 Friday 21:30

17 December 2022 Saturday 04:00


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter