09 December 2022 - Friday

BEYZA B2B SAVRUN BROTHERS | ALL NIGHT LONG

Ankara
BEYZA B2B SAVRUN BROTHERS | ALL NIGHT LONG

Event Details

Cuma akşamı ise back-to-back performanslarıyla Beyza ve Savrun Brothers kabin başında olacak. 1997 yılından itibaren Türkiye’deki elektronik müzik sahnesinin öncü isimlerinden olan Beyza, Almanya’dan Amerika’ya uzanan setleriyle dünyanın bir çok noktasında sahne alan, küçük kulüp şovlarından on binleri toplayan yeni yıl partilerinde yer alan sanatçı eklektik setleriyle müzikseverler özgün bir deneyim vaat ediyor. Setlerinde Progressive House ve Techno tabanlı akıl almaz soundlarıyla dinleyenlerini şaşırtmayı seven Kenan ve Mahmuthan kardeşlerin performansını kaçırmayın.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil),plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

09 December 2022 Friday 23:00

10 December 2022 Saturday 04:00


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara Questions For Organizer?

Sonance Festival so nice Festival