02 December 2022 - Friday

MOVİUS- CAME O THERAPY B2B YİĞİT KOÇ

Ankara
MOVİUS- CAME O THERAPY B2B YİĞİT KOÇ

Event Details


Çocukluktan beri müziğe ilgisi olan MOVIUS, müzik hayatına erken yaşlarda saz çalarak başladı. Setlerinde eğlenceli ve heyecanlı ritimleri tercih eden Movius, İstanbul, Ankara ve Eskişehir’in önde gelen mekanlarındaki performanslarında sergilediği hisli setleriyle dinleyicilerin beğenilerini kazandı.
Yiğit Koç, 2013 yılından itibaren de DJ'lik uğraşırken, Wolfson ile yolları kesişti. Hem sahne hem de prodüksiyon tarafında Wolfson'un ses karakterini ve mix tekniğini örnek aldı. Wold Records (Norveç), 1333 (İngiltere), Cayman Records (Türkiye), Umbrela Records (İngiltere) gibi kayıt şirketlerinden bir çok prodüksiyona imza atan Yiğit Loud Limen kolektifinin kurucularındandır. Techno, DnB, jungle, dub ve midtempo gibi farklı tarzları mixlerinde harmanlayarak Wave kabininde.
Ankara’da ses kayıt mühendisi prodüktör ve DJ olarak başladığı kariyerini şimdi elektronik müzik sahneleri ile pişiren came o theraphy progressive house , melodic techno , psy - goa trence kendi tarzında harmanlayarak Wave kabininde sizlerle.

 

Etkinlik Bilgileri ve Kuralları;

100 TL olan biletlerimiz 1 adet İçecek ikramdır.

Etkinlikte Kadın erkek dengesi gözetilecektir.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Performers

CANER YİĞİT KEMAL

02 December 2022 Friday 23:00

03 December 2022 Saturday 06:00


WAVE ANKARA, Remzi Oğuz Arık, Tunalı Hilmi Caddesi No:106, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter