30 November 2022 - Wednesday

THE Q PROUDLY PRESENTS: OKAN EVCİ, EFE AYSAL

Ankara
THE Q PROUDLY PRESENTS: OKAN EVCİ, EFE AYSAL

Event Details

Elektronik müziğe olan ilgisini 2014 yılında keşfeden Okan Evci, DJ'lik kariyerine öğrencisi olduğu Bahçeşehir Üniversitesi'nde radyo DJ'liği yaparak başlamıştır.Radyo setlerinin ardında İstanbul, Ankara ve İzmir’in güçlü gece kulüplerinde sergilediği performansları ile kitlelere enerjisini ve özenli seçkilerini yansıtmıştır.Prodüksiyon çalışmalarını, 2021 Yılında Sons Of Ägäis adını verdiği bir oluşumu ve yakında yayınlanacak ilk albümünü ile taçlandırmıştır. 

Uzun yıllardır elektronik müziğe ve ses tasarımına ilgi duyan sanatçı, Elektrik Elektronik mühendisliği bölümünden mezun olan Efe Aysal, dünyada ses getiren synth şirketi KV331 Audio'da Ses tasarımcısı ve yazılım mühendisi olarak çalışmaya başladı. Dünyada Top100 DJ Sıralamasında 76. Sırada olan Burak Yeter'in Ses Tasarımcılığını üstlendi. Elektronik müziğin her tarzında proje üreten Efe en son çıkardığı '' Soul '' Teklisiyle dikkatleri üzerine çekti.

Okan Evci ve Efe Aysal 30 Kasım Çarşamba günü The Q sahnesinde!

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır

Performers

OKAN EVCİ EFE AYSAL

30 November 2022 Wednesday 21:30

01 December 2022 Thursday 02:00


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter