03 December 2022 - Saturday

BİGANKARA EVENT NİGHT

Ankara
BİGANKARA EVENT NİGHT

Event Details

BigAnkara Event ekibi geçtiğimiz son bir yıl içerisinde düzenlediği etkinlikler ve aile ruhuna sahip ekibi ile yıldızı parlayan ve hızla büyüyen bi ekip olup, adı gibi Ankara'nın en büyüğü olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyorlardır.Ankara çıkışlı Big Event ekibi şimdi de İzmir'de çalışmalarını sürdürüyor.Siz de bu ekibin gecesin de Wave Club çatısı altında dans etmeye doyacagınız ve gecenin DJ'lerini tanıyalım;

CATZ; Melodic Techno, Acid ve Dark techno tarzlarındaki performansları ve bunun yanında kişiliğindeki oyunculuğu sahnesine yansıtan dinlecilerine harika bir gece yaşatmak için Wave kabininde. Ankara merkezli sanatçı Erhan Demiryürek DEMİRYÜREK , sanat okulunda okuyarak başladığım bu maceraya gitar , bateri gibi enstrümanlar çalarak ve müzik kültürünün de teknolojinin de gelişmesiyle eğlenceli pozitif insanları eğlendirmeyi sevdiğinden elektronik müzik tarzına giriş yapmıştır.. Ankaranın bir cok mekanın da sahneler alan Demiryürek, geceye türkçe pop,Rnb ve hip hop ve tech house parçaları gecenin fitilini ateşleyecektir.Wave clubın kurucularındandır.Wave'in resident DJ'i Gogo yeni başladığı bu serüvende bolca sinematik ses içeren industrial/hard techno tarzı ile sizlere keyifli bir gece sunmak için Wave kabininde.

Bu muhteşem geceyi kaçırmayın.

Etkinlik Bilgileri ve Kuralları;

100 TL olan biletlerimiz 1 adet İçecek ikramdır.

Etkinlikte Kadın erkek dengesi gözetilecektir.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Performers

KEDİ ERHAN DEMİRYÜREK GÖKTUĞ

03 December 2022 Saturday 21:00

04 December 2022 Sunday 06:00


WAVE ANKARA, Remzi Oğuz Arık, Tunalı Hilmi Caddesi No:106, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter