26 September 2014 - Friday

Fettah Can Konseri - Gaziantep

Gaziantep, Şahinbey
Fettah Can Konseri - Gaziantep

Event Details

Üçüncü solo albümü Yalanlar Cumhuriyeti'ni yayımlayan Fettah Can, 26 Eylül'de Bayazhan Gaziantep'te hayranlarının karşısına çıkıyor. Besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik sektörünün en çok aranan isimlerinden biri olan Fettah Can, sanatçılara verdiği söz ve bestelerle müzik sektörüne uzun yıllar unutulamayacak şarkılar kazandırdı.
 
Türkiye’nin farklı bölge ve mekanlarında yaklaşık 15 yıldır sahne çalışmaları yapmakta olan Fettah Can, çıkardığı "Sana Affetmek Yakışır" ve "Boş Bardak" isimli iki digital single ile müzik listelerinde ilk sıralara yerleşti. Fettah Can şimdiye kadar Işın Karaca, Hande Yener, Gülben Ergen, Levent Yüksel, Zeynep Casalini, Demet Akalın gibi isimlerden dinlediğimiz şarkılarını yeniden düzenleyerek kendi yorumu ile "Aklımda Kalanlar" albümünde topladı.
 
Fettah Can, albümünde yer alan yeni şarkıları ve unutulmayan hitleri ile müzikseverlerle buluşacak.
 
Avantajlı Ön Satış Biletleri Biletino.com'da !
Ön Satış : 85 TL
Kapı : 100 TL
 
 
 
Haberler ve detaylar için X Activities'i takip edin!
 

26 September 2014 Friday 22:00

27 September 2014 Saturday 01:00


Bayazhan Restaurant, Akyol Mahallesi, Ataturk Blv. Kırkayak Parkı Karşısı No:119, Gaziantep, Şahinbey, Gaziantep


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
X Activities

X Activities, 2005 yılında kurulan, insanlara farklı deneyimler yaşatmak üzerine bir strateji belirlemiş ve taze fikirleri, yeni mekanlarda, yeni uygulamalar ile hayata geçirmek amacıyla yola çıkmış bir etkinlik mimarıdır. Düzenlenen festivaller, konserler ve kültür sanat etkinliklerinde katılımcılar, özgün deneyimlerle buluşuruyorlar.