15 December 2022 - Thursday

Binbir Gece Rüyaları

İstanbul
250.00 TRY
Binbir Gece Rüyaları

Event Details

Sabah uyandığında rüyasını hatırlamak için uğraşan, heyecanla etrafına anlatan, defterine yazan, rüyanın anlamları üzerine günlerce düşünen, sorular soran ve dinleyecek biri olsa da rüyalarımı anlatsam diyen herkesi 6.defa gerçekleşecek olan Binbir Gece Rüyaları'na bekleriz.

Bu oturumda konumuz herkesin hayatındaki temel konulardan biri olan romantik ilişkiler ve rüyalara yansıma biçimleri. Hayatınızdaki romantik ilişkilerin rüyalarda ne şekilde sahnelendiği hakkında konuşup paylaşımlarda bulunacağız. Çalışmaya bir rüyanızı anlatarak veya dinleyici olarak katılabilirsiniz. Bu çalışmanın amacı rüya analizi olmadığından moderatör ve diğer katılımcılar rüyalarla ilgili yorum yapmaz. Bunun yerine rüyanızın onların kendi rüyalarında ve yaşamlarındaki açılımlarını paylaşmak için söz alırlar.

Anlatmanın ve anlaşılmanın, sizi dinleyip anlamaya çalışan birilerinin size vereceği gücü ve desteği deneyimlemeye odaklanarak çalışmayı daha verimli hale getirebilirsiniz.

Moderatörümüz Ali Rıza DÜRÜ, paylaşılan rüyaların diğer insanların hayatında ne tür çağrışımlar yaptığını, nelere temas ettiğini ve ne hissettirdiğini grupça tartışıp paylaşacaktır.

Tarih: 1 Aralık 2022, Perşembe
Saat: 19.30 - 21.30
Yer: Eskici Gizli Bahçe / Kadıköy15 December 2022 Thursday 19:30

15 December 2022 Thursday 21:30


Eskici Gizli Bahce, serasker cad. kadıköy/ Istanbul, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Rüya Enstitüsü Questions For Organizer?

Rüya Enstitüsü rüya analiz atölyeleri, rüya analiz grupları, rüyalara dair fark ve farkındalık yaratacak etkinlikler düzenler.