17 December 2022 - Saturday

Gözyaşı Çetesi

İstanbul
120.00 TRY
Gözyaşı Çetesi

Event Details

Etkinliğin kapı açılış saati: 21:00'dır.

Etkinlik açıklaması

Alternatif sahnemizde nadir görülen bir doğa olayı gerçek oluyor, Gözyaşı Çetesi uzun bir aradan sonra, hatta net olarak pandemi patladığından beri ilk kez bir araya geliyor. Organik elektronik müzik, canlı duygu seli.
“Laika, Pram, Mouse on Mars, Stereolab; bu etkileri eklektik biçimde bir arada taşımalarına rağmen topluluğu, özgün yapan epey bir başlık var; etkilendikleri dönem ve türe körü körüne saplanıp taklit etmeden, yeniyi eklemeyi önlerine hedef olarak koymaları; yakın geçmiş ile bugün arasında (elektronikten progresif ve saykodeliğe) uzanan etkileyici atmosferleriyle geniş bir sonik palete sahip olmaları gibi... Gözyaşı Çetesi'nin her parçası, distopik bir filmin bitiminde yazılar yukarıya çıkarken çalınacak şarkı olabilir.
 
- Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
- 18 yaş sınırı vardır.
- Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
- Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
- Sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan numarasız düzen ile etkinlik gerçekleşecektir.
- Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.
- Misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için, mekan girişinde erkek / kadın oranına dikkat edilecek ve gerektiğinde bilet iadesi yapılacaktır. Tüm katılımcıların bu konuya özen göstererek etkinliğe katılmaları önemle rica olunur.

17 December 2022 Saturday 22:30

17 December 2022 Saturday 23:55


Blind İstanbul, Asmalı Mescit, Şehbender Sk. No:34430 D:no 3, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter