15 December 2022 - Thursday

MAGIC OF WINTER @2022

İstanbul
125.00 TRY - 200.00 TRY
MAGIC OF WINTER @2022

Event Details

Benight is coming. MAGIC OF WINTER konseptine hoşgeldiniz. İF Performance'da Kuzey'in soğuğu ile eğlenmek tam size göre değil mi? Bizde böyle düşündük.Biletler mevcut duruyor, bir an önce ismini yazdır geç kalma! 

#Magicofwinter #benight #benightorganization

Magic Of Winter Konsepti

Bu konsepte 2 çeşit bilet türü bulunmaktadır.

Oslo ve Helsinki

Oslo bileti Standart bilettir.

Helsinki bileti Vip olup Asma katta 120 kişi ile sınırlı seyir imkanına sahip olur.

2019 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz konseptimizin özelliği kapalı mekanda kışın büyüsünü müzik ile en eğlenceli şekilde yaşatmak. Mini Festival olarak plânladığımız partimizde ortalama 1600 kişi hedeflenmekte olup bundan önceki senelerde hedefimize başarıyla ulaşmış bulunmaktayız.

Kuzeyin ışıklarına şahit olacağın bu gece de telefonunu sakın elinden bırakma ve bu anı yakalamak için elini çabuk tut!

Konseptimizde VIP (Helsinki) gişesinden giren misafirimize 1 Adet İkram ICE SHOT hediyemizdir ve asma katta etliliğini takip etme olanağına sahip olacaktır.

Eğlenirken saat aralıklarıyla KAR YAĞIŞI hedeflenmektedir. KAR YAĞIŞI sırasında yanında ki arkadaslarınla unutulmaz anlar yaşayacaksın. Üşümeyeceksiniz emin olup telefonlarınızdan #Magicofwinter etiketiyle hikaye atmanızı tavsiye ederiz.

Sahne dekorlarında da sizleri süprizler bekleyecektir. Kullanacağımız ekranda sizi kışın yoğunluğuna götürmeyi hedefliyoruz.

Dans grupları ve Sanatçılarımızın içini ısıtacağı bu geceyi kaçırma. Eğlencenin doruklarda olacağı bu etkinlikte şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

 1. Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.
 2. Etkinlik alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek konser alanına alınmayacaktır.
 3. Organizasyon sahibi Etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla Etkinlik Mekan’ına kişiyi almama hakkına sahiptir.
 4. Organizatör, girişte yapılacak kontrollerde kadın erkek dengesi olmayan gruplar yada içeri girmesi uygun bulunmayan kişiler konusunda bilet iadesi hakkına sahiptir.
 5. Etkinlik alanına Selfie Stick ve GoPro çubukları vb. materyaller ile girmek yasaktır. 
 6. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.) ile girmek yasaktır.
 7. Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Seyirci, sanatçı yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel-işitsel kayıt cihazlarına el konabileceğini kabul eder.
 8. Etkinlik süresince biletinizi ve bilekliğinizi saklayınız.
 9. Etkinlik alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz.
 10. Etkinlik alanına evcil hayvan alınmayacaktır. 
 11. Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
 12. Etkinlik alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.
 13. Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.
 14. Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanından çıkarma hakkına sahiptir.
 15. Etkinlik alanına giriş yapan seyircilerin alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekmektedir.  
 16. Etkinlik biletleri devredilemez ve iade edilemez. Kayıp biletler için yenisi basılmayacaktır.
 17. Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı konser organizasyonuna ait olup katılımcı, Etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

15 December 2022 Thursday 18:00

16 December 2022 Friday 01:00


IF Performance Hall, Cihannüma Mah. Akmaz Çeşme Sok. No:26, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Benight Organizasyon
Benight Organizasyon Questions For Organizer?

www.benightorganization.com