18 November 2022 - Friday

Mickey Mouse Günü Çocuk Partisi

İstanbul, Şişli
Mickey Mouse Günü Çocuk Partisi

Event Details

Dünyaca ünlü Disney topraklarından Mickey Mouse'un doğum günü geldi!
Mickey Mouse, Walt Disney tarafından yaratılan ünlü ve sevimli çizgi karakteridir.  Ve her yıl 18 Kasım'da Mickey Mouse Günü kutlanmaktadır. 

Çocukların kalbinde özel bir yeri olan Mickey Mouse'un doğum gününü kutlamak için cuma günü minik dostlarımızla buluşuyoruz! <3

- Mini animasyon gösterimi

- Mickey Mouse temalı maske yapımı

- Dans

- Müzik

- Oyunlar 

- Fotoğraf çekimi

- Atıştırmalıklar

Katılım kontenjanla sınırlıdır.
Detaylı bilgi için: 
instagram: @azurit360
telefon numarası: 0505 747 2325

18 November 2022 Friday 13:00

18 November 2022 Friday 15:30


Azurit360 Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, Cumhuriyet, Halaskargazi Caddesi no 115/5, Şişli, Türkiye, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Azurit360°
Azurit360°

Azurit360° Eğitim ve Danışmanlık Merkezi 2022 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Cennet taşı olarak da adlandırılan “Azurit” hayatın tüm alanlarında içgörü sağlayarak bireyin güçlenmesine katkıda bulunan, özgüven ve cesaret veren, yaratıcılığı teşvik eden, eylemi destekleyen, değişimi canlandıran bir taştır. Mayalılar, Amerikan Kızılderilileri, Eski Çinliler gibi birçok toplum tarafından kullanılan, göz alıcı ve parlak renkleriyle Rönesans sanatçılarına ilham olan Azurit taşından aldığımız enerji ile çocukları ve yetişkinleri tüm gelişim alanlarında destekleyerek bireylere kendilerini keşfetme yolculuklarında eşlik edip uygun öğrenme ortamlarının kapılarını açıyoruz. Azurit360° Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak çocuklar için tek seferlik, haftalık veya dönemlik çocuk atölyesi seçenekleri, ebeveyn eğitimleri, alan uzmanlarına yönelik eğitimler ile 360 derece dönüşümü hedefliyoruz. Alanında uzman kişiler, üniversiteler, kamu kuruluşları ile yaptığımız iş birlikleriyle her geçen gün daha da büyüyoruz.