30 November 2022 - Wednesday

Çocuk yogası

İstanbul, Şişli
Çocuk yogası

Event Details

Çocuk Yogası

Nefes kontrolü ve belirli vücut duruşları ile fiziksel, psikolojik ve zihinsel rahatlama sağlayan yoga çocuklara beden farkındalığı, disiplin ve öz kontrol kazandırmaktadır.

Eklem ve kaslarda esneklik, güç, denge ve koordinasyonu geliştirmektedir.

Çocuklar duruşlar sırasında bedenlerinde ve zihinlerinde neler olup bittiğini fark etmektedir.

Dikkat süresini ve konsantrasyonu artırmaktadır.

Nefes egzersizleri ve yoga duruşları beyinde ve vücutta daha fazla oksijen dolaşmasına katkı sağlamaktadır, böylece hafıza ve öğrenme yeteneği güçlenmektedir.

Hepimizin işleyen bedenleri, seven kalpleri vardır. Yoga çocuklara kibar, sabırlı, kabullenici ve empatik olmayı öğretmektedir.

Öyleyse matta buluşmaya hazır mıyız?

Detaylı bilgi için:
instagram: @azurit360
telefon numarası: 0505 747 2325

30 November 2022 Wednesday 17:00

30 November 2022 Wednesday 18:00


Azurit360 Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, Cumhuriyet, Halaskargazi Caddesi no 115/5, Şişli, Türkiye, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Azurit360°
Azurit360°

Azurit360° Eğitim ve Danışmanlık Merkezi 2022 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Cennet taşı olarak da adlandırılan “Azurit” hayatın tüm alanlarında içgörü sağlayarak bireyin güçlenmesine katkıda bulunan, özgüven ve cesaret veren, yaratıcılığı teşvik eden, eylemi destekleyen, değişimi canlandıran bir taştır. Mayalılar, Amerikan Kızılderilileri, Eski Çinliler gibi birçok toplum tarafından kullanılan, göz alıcı ve parlak renkleriyle Rönesans sanatçılarına ilham olan Azurit taşından aldığımız enerji ile çocukları ve yetişkinleri tüm gelişim alanlarında destekleyerek bireylere kendilerini keşfetme yolculuklarında eşlik edip uygun öğrenme ortamlarının kapılarını açıyoruz. Azurit360° Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak çocuklar için tek seferlik, haftalık veya dönemlik çocuk atölyesi seçenekleri, ebeveyn eğitimleri, alan uzmanlarına yönelik eğitimler ile 360 derece dönüşümü hedefliyoruz. Alanında uzman kişiler, üniversiteler, kamu kuruluşları ile yaptığımız iş birlikleriyle her geçen gün daha da büyüyoruz.